Știri din fotbal internațional
Cristi Chivu a transmis ce urmează, după cele două trofee cucerite cu Inter: „În fotbal, lucrurile se planifică pe termen scurt”
0
Direct în istorie! Recordul fabulos al lui Cristi Chivu la Inter
0
Ave, Chivu! Este regele Italiei: Inter a câștigat și Cupa, după ce a strivit-o pe Lazio
11
PSG a învins Lens și și-a adjudecat titlul în Franța
1
Lifestyle
Raluca, soția fostului internațional din Superliga, revine în televiziune după 8 ani: „Mă întorc mai puternică” » Cum arată acum
2
Look de aproape 30.000 de euro pentru Lamine Yamal. Cum a venit starul îmbrăcat la El Clasico
3
Olivia a furat toate privirile la Barcelona - Real Madrid și s-a dus glonț la Yamal!
1
Raluca i-a dat vestea, imediat după promovarea Corvinului în Superliga
2
„E un miracol că l-au găsit viu!” Analiza cruntă a medicului pediatru în ...
Libertatea
Contraofensiva secretă a Ucrainei: cum au reușit trupele ucrainene să ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Fostul preot care l-a filmat cu camera ascunsă pe ÎPS Teodosie acceptând o ...
Libertatea
Băşini prezidenţiale.
Pai Base a zis la misto ca "acum ne dau de beut", ca sa nu-l mai beshteliti atit. A facut haz de ce se stie si e bine ca omului i-e sete si nu se ascunde. Ascultati-ma pa mine : cui ii place sa bea un shpritz ...e baiat bun ! Ca balbaitul de Ceasca n-a baut niciodata in fatza lumii, (cica gangavitul ala de tatar nici nu stia sa bea) si nici n-a fost vazut zambind vreodata.
Foarte interesant articolul insa vreau sa punctez ceea ce m-a dat pe spate (inca nu-mi revin): "Nadia Comăneci, care a coborît sprintenă dintr-un Audi negru. Elegantă, cu geantă şi pantofi Jimmy Choo" "Mariana Bitang, sobră în ţinuta bej şi cu geantă Louis Vuitton". Domnule, ma simt mai implinit acum ca stiu culorile hainelor si marcile accesoriilor.
Ţoc, ţoc, ţoc, ţoc... Ce melodios sună pupăturile pe fundul prezidenţial! La fel de emoţionant ca imnul naţional. Gesepişti, tot înainte spre rectul de la Cotroceni! Iubitul vostru Mitică (de la Ligă, bineînţeles...) vă arată calea.
il inteleg .....doar sj as fi plans....doar e an electoral;)) auzi tie chiar nu tie rusine?tre sa plangi in fiekre an in kre sunt alegerile? mie sincer scarba d tn...ai facut ceva sa ii ajuti pe sportivi?ai construit ceva pt sportul romanesc?hai jet...d toti bani sa va luati lumanari sj pastile(sj e valabil nu numai pt base,ci pt toata clasa politica din romania!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
de mai frate s-o fi emotionat si basescu si din aceasta cauza a cerut de baut.toata treaba e sa se traga invataminte de aici ca sunt aproape 20 de ani de la revolutie si noi nu am construit un stadion macar ; ca sa nu mai vb de un bazin de innot ;asadar domnule presedinte , domnilor guvernanti nu mai priviti sportul ca pe o reclama politica , ca pe un nou si gratuit mod de a va crea imagine si a creste in sondaje ci luati atitudine:sportul romanesc are nevoie de investitii .
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.