Alte știri din fotbal
ESPN, The Athletic și Sofascore prezic învingătoarea în Turcia - România: „Fără emoții”
0
Neconvocat, atacantul din Premier League dă din casă înainte de Turcia - România: „E foarte simplu cum a redresat echipa Montella”
0
Turcia - România, marele meci pentru Campionatul Mondial » Echipa aleasă de Mircea Lucescu: decizia în cazul lui Ionuț Radu
10
„Mister” e acum federal cu acte în regulă » Ilie Dumitrescu, la prima deplasare sub administrația Burleanu: surprins lângă Bodescu și Vișan
9
Știri din fotbal internațional
Arsenal pregătește o lovitură de proporții! » The Independent: „Vedeta lui PSG și-a dat acordul”
0
Flirtează cu Real Madrid? Rodri alimentează zvonurile: „Nu poți spune nu”
0
Chivu se pregătește pentru „o revoluție” » Gazzetta: „Barca insistă pentru Bastoni, Inter i-a fixat prețul”
0
FIFA anunță ultima fază a vânzării biletelor pentru Campionatul Mondial 2026
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
5
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
Aurul ascuns în Carpați: peste 2.000 de tone scoase în ultimele două ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Experiment Libertatea. Preţurile la alimente în Bulgaria faţă de România: ...
Libertatea
Ti-ash baga eu nishte sinonime, da' mi-e ca ma cenzureaza ashtia de la gsp :) Pen' posterioritate, astea-s argumentele tale alea multe: (1) eu nu shtie gramatica (2) eu ma uit doar din 4 in 4 ani la gimnastica - asta spre deosebire de tine (care tot din 4 in 4 ani, da mai cu spor ca mine) (3) arbitrii (4) soarta (5) accidentarile (6) Bela, Goreac, B&B ca au ridicat prea sus shtacheta (7) decaderea sportului romanesc (8) Nicu Vlad. Am uitat vreuna? Pai n-am cerut decit o demisie, nu "al
ce magarie a facut la Atena, doar locul 4, pierdut medalie in ultimele secunde....dupa logica ta mirobolanta trebuia sa se lase. ps.ai tic cu "penibil"? mai baga si tu niste sinonime, denota vocabular sarac sa te repeti.
Cand ceri demisiile alea multe incepe cu profesoara ta de lb romana. Argumentele ti-au fost expuse dar pt unii "e grele". Cine sunt? Unul/una care stie ceva sport si nu agreeaza diletantii si habarnistii care arunca cu noroi in necunostinta de cauza, in munca antrenorilor si sportivilor Asa, asa, si Camelia fu jalnica,la naiba Nimeni nu are potentialu` tau. Dupa dvs. cine avea voie sa concureze la Olimpiada? Nu-mi zice Alina Dumitru, ca vai si ea, ce magarie a facut la Atena, tzt, d
Chiar m-a intrebam pe cind faza cu gramatica :):):) Shi cu atacu' la piersoana mea ... asta denota lipsa de argumente ... penibil ... N-ai raspuns la intrebare: cine eshti tu de comentezi asha? P.S. Mah Nistor Ureche in devenire, vedzi ca ti-a scapat: poa' tre sa scriu shi forminte cu Ph mare :( P.S. Nici Carmen shi nici Tamara nu sint medaliate la olimpiada. Da' Aneta estem ... P.S. Carmen in ultima vreme doar in fente shi figuri estem ... poate e cazul sa se lase ...
"I-am urat succes cameliei in proba de 350 metrii garduri" 1. se scrie "metri" 2. se scrie "ar fi" 3. se scrie Cameliei fata asta merita oricum tot respectul; 4. la deosebita-ti "valoare" si capacitatea intelectuala pe care le posezi, asa urare; ps. Tamara Costache nu e medaliata olimpica
Booooon, sa admitem ca eu shtiu gimnastica de la TV, shi ca sint un vajnic spargator/spargatoare de semintze, medaliat/medaliata cu aur la doar halbere sau coniac-canoe :) Da' tu cine pana' mea eshti de comentezi asha cu foc? forminte? :)
Shi Carmen Bunaciu :)
Pai din ce cauza nu pot mah? Din ce cauza sint mai mult prin spitale decit prin salile de gimnastica? Cine-i de vina? Iliescu, Bush, Beshinescu, tzapu? Cine? Nimeni? Incredibil !!! P.S. I-am urat succes cameliei in proba de 350 metrii garduri ... ca poate pe aia o cistiga ... asha ca te rog ... (le-ai uitat pe Tamara Costache shi Aneta Pătrăşcoiu)
S-a mai trezit una care stie de gimnastica doar de la TV. Cand s-a apucat Stela de antrenamente? Cam cand avea timp sa ridice valorea notei de placare si sa isi perefectioneze executia? dar Tamarjan?
Mai experto/expertule, ia si citeste declaratia Stelei. Daca ea spune ca nu putea, momentan datorita problemelor medicale, vii tu si zici ca putea si ca avem material uman. Da, ar fi putut, dar in alte conditii de sanatate. La fel si Tamarjan, dar habar n-ai. Iar Izbasa nu vrea/poate mai mult la paralele. O, te uiti si la natatie. Sa ceri si acolo demisii, ca nu s-au obtinut performante precum ale Dianei Mocanu, ale lui Noemi Lung sau Beatrice Coada :)))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.