Alte știri din fotbal
6 lucruri care nu s-au văzut la TV » Ce au strigat fanii veniți la Constanța după ce elevii lui „Pancone” și-au asigurat prezența în play-off!
0
Fără precedent! Becali anunță „cutremurul”: NU se va mai prezenta FCSB la ultimele două meciuri?!
22
Ianis Zicu a făcut show la conferința de presă: „Cei din camera VAR ar trebui suspendați 20-25 de etape”
1
Lui Daniel Pancu i s-a făcut rău după Farul - CFR Cluj: „Aceste lucruri i-au afectat starea de sănătate”
2
Știri din fotbal internațional
Ce notă i-au dat italienii lui Cristi Chivu, după Inter - Genoa: „Nu era clar că se va întâmpla asta”
0
Inter pune pansamentul peste rana din Liga Campionilor cu echipa lui Dan Șucu » Succes cu Genoa și 13 puncte avans față de AC Milan
0
Dennis Man, un nou gol în campionatul Olandei
1
Show total în Borussia Dortmund - Bayern Munchen » Cinci goluri într-un meci de poveste
0
Lifestyle
Sydney Sweeney, apariție incendiară la meciul din Europa! » Vedeta de la Hollywood a coborât pe gazon, a bătut un penalty și a celebrat ca Bruno Fernandes
0
Prezentă la Sanremo, strănepoata lui Lamborghini se plânge de „petrecerile bilaterale”: „M-am culcat la 4:30!”
4
Despărțirea momentului în Formula 1 » Pilotul părăsit de iubită: „Valorile noastre erau diferite”
1
Soția titularului de la FCSB, la prima apariție pe Arena Națională » Cum a fost surprinsă în tribune
2
Ce zboruri dus-întors București-Tel Aviv pot fi anulate după ce Israelul și ...
Libertatea
„Fiecare pilot avea un nume”. Culisele atacului israeliano-american asupra ...
Adevărul
Ovidiu Stângă a povestit cum e în Qatar, după bombardamentele de azi: „Nu ...
GSP SPECIAL
Ayatollahul Khamenei este mort. Israelul are o fotografie cu cadavrul lui. ...
Libertatea
..auzi parte din comentariul meciului Romania - Norvegia: "..Norvegia este o echipa artagoasa...nordicele ne pun probleme!!!"..TARE DE TOT..NU ELE NE-AU PUS PROBLEME, NOI LE-AM PUS CEVA PROBLEME! PARCA NORVEGIA A CASTIGAT, NU? DAR VORBA AIA: "PROSTU' NU E PROST DESTUL DACA NU E SI FUDUL!" IAR AZI S-A FACUT DREPTATE: AM CULES CE-AM SEMANAT!..sau..AM PRIMIT CE-AM MERITAT! FELICITARI UNGARIA SI SUCCES MAI DEPARTE! ..apropo: propun proba olimpica CIORDITUL DIN BUZUNARE..AM LUA
Eu nu inteleg ce aveti cu mine! N-ati auzit la tv la timeout-uri ca eu le spuneam ceva iar ele in teren faceau altceva? M-au facut si de la nationala...mai bine nu le luam pe toate de la valcea.
ca in viata sa nu te astepti de la ceva ce pare cel mai posibil sa iasa ceva,,,,,ca asta nu se va intampla,,,surpriza apare de unde nu te astepti,,gen dita,bravo ei si sportivi cu fite de la noi sa ia ex,,,,ca fitele ii tin in viata 1-2 ani dar pe ea nu o vom uita,,,,,felicitari dita si rusine voua
Amennyiben a meghibásodás a helyszínen nem elhárítható, úgy cégünk azonos kategóriában másik gépjárművet biztosít. A Romania Autókölcsönző ingyenes csereautót garantál Ügyfeleinek elszenvedett és okozott baleset esetén is. A gépjárművek belföldön és külföldön egyaránt használhatóak, melynek igényét a határátlépési engedélyen előre kell jelezni.
Stim jocul dar nu avem determinare.Poate am asteptat prea mult de la aceasta echipa.Poate echipa trebuie intinerita si eventual adus un antrenor strain.Oricum, felicitari pentru ce au facut pana acum pentru Romania.Le multumim!
la un moment dat.. scria ceva gen ' ROMANIA este de neoprit' . Fetele lui Tadici au invis pe X in cadrul.. bla,bla,bla. ACUM ca au fost batute, Porniti'le:)). daca atunci erau de neoprit..:)). P. s : au jucat bine :)
PTR.MARIAN SI TOTI CEI CU COMENTARII DE GENUL ASTA:SA INTELEG CA AR TREBUI SA LE INJURAM CIND CISTIGA SI SA LE PUPAM CIND PIERD,SA LE INJURAM TOT TIMPUL SAU SA LE PUPAM TOT TIMPUL?VOI ASTIA CRED CA SUNTETI DACI."INMORMINTAREA" E NUNTA LA VOI.
ce parere normal ca NU ESTE UNA BUNA DAR MERGEM INAINTER
Cel mai penibil e dragi comentatori, ca voi va inecatzi dezamagirea cauzata de echipa de handbal in ura fatza de unguri. Jalnic, tipic romanesc! In Ungaria, cand s-a auzit vestea ca Romania va fi adversara din sferturi nimeni nu a zis un cuvant de rau de ale noastre. Mai repede au inceput sa gaseasca scuze pt eventuala infrangere. Fetele au avut o zi proasta, unguroaicele au jucat azi cel mai bine in JO2008 si ATAT - suntetzi in UE, mai usor cu ura asta jenanta intre natziuni, domnilor!
nu sunteti nici macar egoiste , inate de tara erati voi , faima voastra,renumele vostru, va-ti vazut campione de la inceputul turneului. imi e PREA RUSINE DE NERUSINAREA VOASTRA! E CLAR NU SUNTETI FACUTE SA FITI CAMPIOANE , DESI PT MINE VETI FI MEREU !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.