Alte știri din fotbal
Fără precedent! Gigi Becali a intrat în direct și anunță „cutremurul”: FCSB NU se va mai prezenta la ultimele două meciuri?! + Ce prevede regulamentul
0
Ianis Zicu a făcut show la conferința de presă: „Cei din camera VAR ar trebui suspendați 20-25 de etape”
1
Lui Daniel Pancu i s-a făcut rău după Farul - CFR Cluj: „Aceste lucruri i-au afectat starea de sănătate”
0
Adrian Porumboiu, poziție fermă despre fazele controversate din Farul - CFR Cluj: „Nu există dubiu”
5
Știri din fotbal internațional
Lifestyle
Sydney Sweeney, apariție incendiară la meciul din Europa! » Vedeta de la Hollywood a coborât pe gazon, a bătut un penalty și a celebrat ca Bruno Fernandes
0
Prezentă la Sanremo, strănepoata lui Lamborghini se plânge de „petrecerile bilaterale”: „M-am culcat la 4:30!”
4
Despărțirea momentului în Formula 1 » Pilotul părăsit de iubită: „Valorile noastre erau diferite”
1
Soția titularului de la FCSB, la prima apariție pe Arena Națională » Cum a fost surprinsă în tribune
2
Ce zboruri dus-întors București-Tel Aviv pot fi anulate după ce Israelul și ...
Libertatea
„Fiecare pilot avea un nume”. Culisele atacului israeliano-american asupra ...
Adevărul
Ovidiu Stângă a povestit cum e în Qatar, după bombardamentele de azi: „Nu ...
GSP SPECIAL
BREAKING News: Ayatollahul Khamenei este mort. Israelul are o fotografie cu ...
Libertatea
PENIBIL!!!RUSINE!!! CARE MEDALII??? LA SAPA DE LEMN CU VOI!!mergeti la table sau la septica, ca acolo nu vei "cadea psihic". sa nu mai aud de valoroasa echipa de handbal, da si mai bine, ramaneti acolo in china pe vreo cateva luni la cules orez.ca roman, nu m-am simtit niciodata mai umilit!! RUSINE!!!!!!!!!
Asta este. Ce a fost a fost, trebuie sa vedem ce schimbam...nu ne vom mai intalni cu asemenea valori prea curand. Strategia Ungariei s-a dovedit a fi foarte buna, au lasat impresia ca sunt o echipa de batut...iar noi am crezut acest lucru pt ca suntem romani.
pacat, pacat, pacat, pacat, pacat, pacat si atat
cine ne-a batut?? echipa aia care o lua la vreo 11 goluri diferenta de la Coreea de Sud??? am auzit de ceva demisii???...si cu rusinea de rigoare...c-asa-i rumanu cand se-n-veseleste...
Nu spuneti cuvinte grele la suparare !!!! Eu cred ca ne trebuie un antrenor tanar, care sa stie ce inseamna handbalul modern. Noi am jucat un handbal ca la Olimpiada din 1980.
cei care nu au practicat niciodata un sport s mai ales unul de echipa, ar fi mai indicat sa se abtina de la comentarii..sunteti dezgustatori...habar nu aveti ca o echipa nationala se sprijina indiferent de rezultat, fara sa mai punem la socoteala faptul ca echipa de handbal ne-a facut fericiti de atatea ori..
bv...nu avem echipa asta e adevaru. noi suntem campioni nu mai in amicale in toate sporturile. noroc cu presa ca ne ridica in slavi dupa victorile din amicale si in rest nu stim decat ca arbitru e devina. eu propun sa jucam doar meciuri amicale . asa castigam mereu si presa ne ridica in slavi nu mai ea stie dc ca doar nu castigam nimic
Tadici ai mai demostrat inca o data ca esti o prostie si nu ai nimic sub chelie.... Atatea impresii pt ce? ca ne au incins de nu mai stiau cum sa fuga! pacat!
federatia si tadici .. DEMISIA ! va cerem DEMISIA ptr ca fetele astea de AUR sa poata aduce victorii ptr romania
RUSINOS... PRINCIPALUL VINOVAT DUPA UMILA MEA PARERE E TADICI. DOAR CU URLETE SI ISTERICALE NU SE OBTINE NIMIC. AVEM (SAU AM AVUT) O GENERATIE DE EXCEPTIE DAR DEGEABA. SI FARA ANTRENOR OBTINEAU REZULTATUL ACESTA SI FACAND O COMPARATIE SI CITANDU-L PE FORMINTE DE LA GIMNASTICA, LA FEL CA NADIA SI ECHIPA DE HANDBAL PUTEA FI ANTRENATA DE NEA ION DE LA POARTA. TADICI MAI AVEA SA LE BATA IN DIRECT CA IN REST LA REPROSURI SI CRIZE DE NERVI NU-L INTRECE NIMENI!!! MULTUMIM PENTRU CE A FACUT DAR...ADIO!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.