Alte știri din fotbal
Primul „tricolor” care ia în calcul un pas în spate: „Nu mai știu nici eu ce sunt, fost sau actual căpitan”
2
Șumudică și-a vărsat nervii pe „tricolorul” lui Lucescu: „ZERO! A fost ceva de nedescris”
0
Turcia – România 1-0 » Cine a primit nota 4 în tabăra „tricoloră” + singurul om de „7”
3
Cu capul plecat, Răzvan Marin și-a luat „adio” de la un Campionat Mondial?!
1
Știri din fotbal internațional
Știm cele 4 finale ale barajelor pentru Campionatul Mondial » Slovacia - Kosovo, meci cu 7 goluri: următoarea adversară a României
8
Naționala clasată pe locul 204 în lume a obținut prima victorie după 532 de zile!
0
De Bruyne, totul se decide la vară » Saudi Pro League și MLS îl curtează
0
Decizie incredibilă într-un campionat de top din Europa » Meciul de titlu a fost amânat
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
„Vreau să mor frumoasă”. Povestea Noeliei, tânăra de 25 de ani din Spania ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Dosarele X, varianta cu șină: primăria lui Robert Negoiță a trimis ...
Libertatea
Mare cinste sa fii sponsorizat de Romania Gold Corporation! ://www.youtube.com/watch?v=22O9J8PRK-Y
Bravo Lucaci, roman adevarat! HAI ROMANIA!
barbati adevarati, eroi, si cand va gandeti pe ce sume joaca comparativ cu "jucatorii de fotbal" din campionatul intern....CINSTE LOR.
bravo lor..ma bucur ca au reusit sa castige turneul sper sa avem o generatie buna la rugby si poate pe viitor, vom reusi accederea din grupe la cupa mondiala
Bai Limbric, io nu ziceam ca au castigat cupa mondiala ma. Eu zic ca nationala de Rugby a Romaniei a fost calificata la toate editiile Cupei Mondiale de pana acum. La Fotbal nu am mai fost de 14 ani la un mondial si o sa mai treaca inca pe atat pana ajungem.
felicitari!barbati adevarati,nu jartele fanfaron ca-n fotbal!
Mai bine taci ca pe la mine a venit canicula.
pai voi sunteti cam idioti e ca si cum ai vrea sa compari un pusti de bani gata care e obisnuit sa i se aduca totul al botul calului cu unu care munceste si pentru o inghetata fotbalistii ... de la noi ... sunt in mare parte lipsiti de caracter
taci ma ca nu stii nimic!nu vezi ca ai mucii de un metru!
copiii nu joaca fotabal de ieri,ci de cel putin 10 ani.cunosc si ei ce inseamna spiritul de competitie,seriozitatea in pregatire,dragostea pt culorile nationale,respectul pt valorile consacrate si pentru conducatori (nu e cazul lui stanga care cred c a a baut cot la cot cu ei).si desi cunosc toate astea baietii de la fotbal isi baga plua in ele!asta e diferenta si comparatia nu e nicicum fortata.normal ca pot exista si pareri partizane desi nici parintii acestor baieti nu ar fi de acord cu ce au facut in serbia.sau poate,cine stie,...banu' schimba totul!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.