Comentarii (6)
forumeer.47
forumeer.47  •  08 Mai 2026, 19:44

Asta e dinamo...

istet10.
istet10.  •  07 Mai 2026, 01:11

Asta e o proba ca la csa vin vremuri grele pt sporturile care nu vor reusi sa se autofinanteze.

creeperno8142
creeperno8142  •  06 Mai 2026, 22:42

Aveau alte accidentari daca se reprograma

redbuldog
redbuldog  •  06 Mai 2026, 21:13

E un scor mincinos,pe teren se termina 50-5 pentru Dinamo!

redbuldog
redbuldog  •  06 Mai 2026, 21:12

E un scor mincinos,pe teren se termina 50-5 pentru Dinamo!

Al.Bundy
Al.Bundy  •  06 Mai 2026, 19:46

Adica Dinamo e de vina ca steaua nu a avut o echipa valida????...Bravos!..... Parca ați fi USR care in afara de scandal inutil si ticălos nu pot livra nimic altceva!

Comentează