Alte știri din fotbal
Marius Baciu, prima conferință la FCSB: „Rădoi nu mi-a răspuns la mesaj” » Ce i-a cerut Gigi Becali și cine va face echipa
3
„UEFAntasticul” din Steaua - Rapid, dat dispărut de Poliție, apare pe teren, înconjurat de vedete!
2
Adrian Bumbescu, dus la spital după ce i s-a făcut rău la stadion
4
Gică Hagi a numit naționala-model pentru România în mandatul lui: „Ți-o zic imediat!”
1
Știri din fotbal internațional
Aston Villa - Freiburg, duel final pentru trofeul Europa League » Echipele probabile
0
Lotul lui Haiti, la prima participare la Mondial după 52 de ani » Doi jucători din Premier League
0
Mărturia șocantă a unei foste vedete de la Real Madrid » „Am stabilit un record într-o singură zi. Am băut 70 de beri”
0
Gestul uriaș făcut față de Cristi Chivu de unul dintre căpitanii săi: „Asta arată ceea ce înseamnă el la Inter!”
0
Lifestyle
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
5
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
Un arhitect explică dezvoltarea haotică și traficul de coșmar din ...
Libertatea
Pericolul ascuns din vacanțele în Egipt. Cazul fetiței care a murit după un ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Ce este gazoductul Puterea Siberiei 2 al cărui construcție ar costa 34 de ...
Libertatea
Asa presedinte de federatie, asa nationala. RU-Si-NE!!!! Inteleg, Irlanda, nr.1 mondial, Africa de Sud, campioana mondiala. Ba, dar nici asa... Am vazut Portugalia si Uruguay jucand altceva decat noi. Nu zic Georgia sau Italia, deja la ani-lumina de Romania. Dar ne depaseste Portugalia in rugby?!?!?! Suntem peniblii acestei cupe mondiale... Zero atitudine, zero cunostine de baza, zero scheme. Numai aerele si *** lui Petrache se vad acolo, un taran parvenit pe care sportul l-a facut mare.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
...romania la rugby este ras bataie de copaie ...
La ce capitole e Romania in primele 20 de natiuni? Nu e foarte rau la rugby, dar romanii cu wc in curte sunt foarte deranjati de asta.
cine n-a jucat rugby, nu înțelege asta. proporția scorului reprezintă diferența de valoare, dar și respectul arătat adversarului, astfel îi arăți că nu-l desconsideri. congratulations, South Africa !
Ca sa fiti niste gentlemeni data viitoare refuzati sa mergeti inca vreo 200 de ani la CM de Rugby ...aveti neveste de varuit ...de pus parchet altceva ..dar nimic in comun cu sportul asta ....sau poate sunteti toti soferi de tir???
Ce mesaje războinice aveau inaintea startului...jenibil
De acord...rugby-ul in Romania ar trebui desfintat. Sub 1000 de jucatori, cativa rataciti carora le place sportul asta....jurnalisti care comenteaza despre absolut orice altceva chiar in momentul cand echipa nationala joaca la campionatul mondial...este inadmisibil! Desfintati naibii sportul asta !
Astia de la rugby trebuiesc bagati in puscaroe toti, pt uzurpre de calitati, isi zic rugbisty dar ei saracii nici sa stea in teren nu stiu
Poate Petrache termina cu laudele ca participa la Cupa Mondiala. Mai bine stăteau acasă, deviza ca important e sa participi a cam apus, decât așa, mai bine nu!
petrache,unde esti impostorule,*** politic parvenit !...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.