Alte știri din fotbal
Rezultatele obținute de FC Argeș și nou-promovatele Corvinul și FC Voluntari în amicalele de astăzi
0
Daniel Pancu i-a luat banderola lui Alex Dobre și a explicat decizia: „Păi, ce facem aici? Suntem la grădiniţă?”
0
Panică la FCSB » Transferul de 1 milion €, în impas! Gigi Becali: „Ne-a pus strâmbe”
12
CFR Cluj a câștigat primul meci sub comanda noului antrenor
0
Știri din fotbal internațional
„Războinicul” Lamine Yamal mută presiunea la adversari: „Nu ne temem de nimeni, obiectivul este titlul mondial”
0
Portugalia - Croația, pentru optimile Cupei Mondiale » Echipele de start
1
Portugalia sau Croația? Ce așteaptă Luis de la Fuente în drumul spre sferturile Mondialului
0
Campionatul Mondial nu a mai văzut așa ceva de 68 de ani! Marele Pele era protagonist ultima dată
0
Lifestyle
Schimbare incredibilă pe arena veche de 98 de ani » Imagini spectaculoase
2
Comenzile pentru noul model Dacia Sandero Stepway au fost deschise » Care este prețul de pornire
0
Ea este considerată cea mai frumoasă fană de la Campionatul Mondial: „Imaginile s-au viralizat rapid!”
5
„Cea mai frumoasă fată din lume” s-a căsătorit la 25 de ani » Fiica fostului internațional s-a plâns în ziua nunții: „Au pătruns prin efracție”
0
Rusia a pierdut 1% din populația sa în războiul purtat împotriva Ucrainei. ...
Libertatea
Pariuri pe platforma Polymarket pentru prăbușirea lui Putin. Un utilizator ...
Adevărul
Sfatul lui Titi Aur pentru șoferii prinși în mașină de furtună: „Trebuie să ...
GSP SPECIAL
Siegfried Mureșan prim-ministru sau alegeri anticipate, singurele variante ...
Libertatea
Da , poate rugbyul feminin :)))
Va produce,stai linistit. O calificare la mondiale si va produce. Rugby-ul Devine din ce in ce mai popular in Romania. Plus ca avem tineri care vin din urma,dar din alta “urna” comparat cu fotbaliatorii nostri care viseaza la primul automobil de fite.
Vezi sa Nu ti fure cineva animalele din ocol ca ai incurcat o dimineatza cand vine baciul cel batran,ai *** si luna asta de pomana ,bai “ca cam0ra ”)))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Scuze ca-ti spun asa direct, dar esti prost de bubui. Iarta-ma ca nu m-am putut abtine.
Hai ca ai ramas cu mana blocata pe sirena .
Hai, că ești comic!!!
A fost o afacere facuta pe genunchi , fara nici o noima . Fraierul a luat echipa dar la detalii nu s-a gandit(nume , palmares samd ).
Inca o chestie. Titlul e un fake, cum va place voua. Nu fotbalul e interzis pe Arcul de Triumf. Ci ***. CFR a avut acces.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
La ce bun sa ii raspunzi? Ori e vreun pustan fan Tavi,ori o face pe niznaiu ca sa se bage in seama. Problema e alta… banuiesc ca daca am avea patinoar pe care s-ar putea juca fotbal (ipotetic e putin spus) cu siguranta gesepeii ar investiga de ce nu poate juca echipa lui Gigi acolo.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.