Alte știri din fotbal
„Am multe guri de închis!”. Prima reacție a lui Anderson Ceara, după ce a picat transferul la FCSB
0
Mihai Stoica a făcut „primul 11” la FCSB și are un mesaj pentru fanii care cer transferuri: „Vi se pare slabă echipa asta?”
0
„ADN-ul lui Dinamo nu mai există!” » Legenda clubului spulberă conducerea: „Ca la români! Vai și amar de capul nostru”
6
Atacant de 1,5 milioane € pentru FCSB! MM Stoica: „E foarte ușor să spui că nu ne facem treaba”
1
Știri din fotbal internațional
Zlatan Ibrahimovic, uluit de Mondialul făcut de Lionel Messi: „Cinci goluri în două meciuri... Eu am zero goluri la două Cupe Mondiale”
0
„De ce nu are Argentina jucători negri la Cupa Mondială?” » O analiză provocatoare Washington Post
93
Turcii i-au decis soarta lui Vincenzo Montella, după rușinea de la Mondial
0
Detaliul curios din vestiarul de la Mondial! S-a descoperit ce ascunde starul echipei într-o cutie mică
0
Lifestyle
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
5
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
6
Benzina și motorina s-au scumpit marți, 23 iunie 2026. Cât costă un litru ...
Libertatea
„Pe Instagram mă simt ultimul om”. Dezbaterea virală care scoate la iveală ...
Adevărul
Cum arată casa unde a copilărit miliardarul Ion Țiriac
GSP SPECIAL
Ce urmează după respingerea Guvernului Veștea în Parlament. Procedura ...
Libertatea
Doar Halep are obligatii, celelalte nu?
ce nu stii tu, fiecare jucatoare din top 10 are niste obligatii, ele isi fac strategia l-a inceput de an...simona si-a propus sa participe la un anumit nr. de turnee dar sa respecte si legea...in consecinta, daca te retragi inaintea de inceperea unui turneu se cheama ca ai bifat acel turneu....si inca ceva, acum chiar ca are probleme, vezi ca la concurenta e un video de la conferinta de presa sustinuta de simona, se vede clar ca are probleme medicale..
Verifica de cate ori s-au retras dintrun turneu Halep si celelalte din TOP 10 in ultimul an. Nu le baga pe celelalte in aceeasi oala cu Halep, e o diferenta intre a nu participa la turnee si a te retrage in timpul lor
dimineata eram valahu :) ti-am zis, pe tine nu ma supar, esti prea naiv :)
Asa profetii merita date la ziar. De pilda, e posibil ca maine GSP sa scrie adevaruri sau minciuni... :D hahaha
Ai dreptate, Adrian1984.
asa fac toate , mai ales cele din top 10, de exemplu la sydney a mai ramas kvitova...
wow, ce mama omida este Alina Tecşor...Halep face asa inaintea fiecarui turneu mai important
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.