Alte știri din fotbal
Dinamo a pierdut doi jucători pentru etapa următoare!
0
„Am crescut la acest aspect” » Bogdan Andone, după victoria care o aduce și mai aproape de play-off pe FC Argeș
0
Le-au aflat scenografia! Planul dinamoviștilor, dejucat la derby: „Un mesaj de Sărbători...”
0
„Nu se mai poate continua în halul ăsta!” » Robert Ilyes, nervos după înfrângerea cu FC Argeș
0
Știri din fotbal internațional
Ce notă a primit Cristi Chivu, după ce Inter a demolat-o pe Como: „Câștigă pariul! Copleșitor”
0
Chivu l-a UMILIT pe Fabregas și Inter a revenit pe primul loc în Italia!
0
Betis - Barcelona, în etapa a 15-a din LaLiga » Catalanii se distrează
0
FIFA a anunțat programul complet de la Campionatul Mondial 2026 » La ce ore am juca la turneul final
4
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
7
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Scenă crâncenă pe o stradă din Ucraina: polițiști atacați de un pitbull al ...
Adevărul
„Te mai recunoaște lumea?” » Fostul campion al Diviziei A s-a făcut ...
GSP SPECIAL
Milionarul în crypto Roman Novak și soția lui au fost răpiți, torturați și ...
Libertatea
Am inteles ca iar o doare ceva... undeva... Sau se retrage iar ca sa fie in forma pentru turmeul campioanelor din noiembrie!!!
Simona, evident. Dar ar fi trebuit sa ramana la acel nivel.
Nu mai comentez nimic despre ca sa nu-i port ghinion, o sa o fac doar dupa ce castiga finala;)
prea prosst sa ia in calcul vreo concluzie trasa de tine despre orice
de unde sa stie el ce titluri a castigat halep.el stie doar ca trebuie sa o atace.in prostia lui a spus ca halep nu e o mare jucatoare pt ca n-a castigat titluri de mare slem, ca serena si....wozniacki.cand i-am atras atentia ca nici wozniacki n-a castigat(scrie clar in coment "titluri de mare slem sau turenul campionilor")s-a repliat sustinand ca wozniacki a castigat turnee "masters".asa numea el turneele premier mandatory.acum se mai face de ras odata,aducand in discutie si un titlu la junioare,dovedind ca nu stie ca halep a castigat RG in rest,cred ca e prea complicat pt el sa deduca ce ai vrut sa-i zici asa ca ii traduc: bai nentugigi,lume spune ca esti prea prost sa
13:00 Getafe vs Real Madrid Online Intra pe World Live Streaming(scrie asa in google) si vezi meciul
Inabilitatea gramaticala grava este semn definitoriu al inabilitatii de a formula rationamente riguroase si deci o marca peremptorie a totalei lipse de pertinenta a concluziilor. Ca veni vorba de titluri de slem la categorii de varsta inferioare, ia zi cine a castigat RG la junioare in 2008?!
imbeccilul ala de stefan sb a scris intr-un com , , , ca wozniaki nu a castigat nimic important . pe langa inian wells si madrid 2 turnee majore ca si valoare dupa grand slemuri pt toti rahhhatii care nu stiu a castigat si wimblendonul la junioare . + ca a fost nr 1 mondial , luandu-i fata serenei wiliams. vazand ca a facut o gafa cat casa poporului ca sa distraga atentia la fel ca si tine immmbecillule care esti se leaga de faptul ca eu am scris ca daneza a castigat 2 masters . doare tinere cand vezi ca esti un frustrat iar ca ultima solutie alegi sa jignesti o virgula sau o cratima nepusa . sunteti o mana de pasttarnaci frustrati la maxim .immbecillule.
nu tre sa-ti casune pe mine si pe faptul ca eu sunt slab pregatit gramatical din cauza faptului ca doare adevarul spus de mine . asta denota frustrare . cand esti un frustrat fara margini am mai zis lucrul asta si-l mai zic te legi de o virgula pusa aiurea de un cuvant scris gresit sau ca nu am pus linie de dialog . nu esti cu nimic mai presus decat restul immbecililor care se leaga de faptul ca eu am scris turneu masters in loc de major . sunteti penibili . eu am puterea sa recunosc si sa nu dau vina pe taste sau pe graba . am puterea sa-mi cer scz si sa nu ma mai leg de halepa voastra in mom cand o sa ridice un trofeu care conteaza cu adevarat . voi sunteti kkazzei.
ţie nici gramatica nu ÎŢI place.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.