Alte știri din fotbal
Daniel Pancu, premieră la CFR Cluj: „Am luat multe decizii greșite”
0
Iuliu Mureșan, mesaj exploziv pentru antrenor: „Și-a închis ușa în nas la CFR”
3
Căpitanul din Superliga pleacă! Transfer de 500.000 de euro
3
Cât plătești ca să vezi din balcon Stadionul Steaua? Investiții de milioane de euro în 5.000 de apartamente noi lângă arenă
0
Știri din fotbal internațional
Van Persie, după eșecul suferit la București: „Le-am dăruit meciul! La 3-1, jocul era al nostru”
0
Siyabonga Ngezana a surprins pe toată lumea: „Nu știu dacă voi mai fi aici. Doresc echipei succes în meciurile rămase”
0
Mihai Stoica a lăudat 5 jucători, după FCSB - Feyenoord: „El a fost fenomenal. Va face înconjurul lumii”
0
Gigi Becali, anunț-„bombă” la miezul nopții: „Îl sun și îi propun contractul”
0
Mondial de locul 9
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
Lifestyle
Fosta finalistă de la Wimbledon le-a făcut o surpriză fanilor, într-o ținută provocatoare: „Crăciunul a venit mai devreme!”
5
Lux! Cu ce își ocupă timpul Cristina Neagu după retragere: „Te-ai mutat acolo?”
5
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
10
Judecătoare din Craiova avertizează că Inspecția Judiciară îi va vâna pe ...
Libertatea
Moment sfâșietor în Parlamentul European. O interpretă a izbucnit în ...
Adevărul
Primul proiect pentru sport pe care și-l asumă primarul Ciprian Ciucu în ...
GSP SPECIAL
Cum explică Lia Savonea telefonul dat unei judecătoare de la Curtea de Apel ...
Libertatea
FELICITARI!!!! rugaminte pentru ratatii astia de ziaristi.promovati fata !!!!nu jegul asta de fotbal.voi chiar nu realizati ca nu ne intereseaza ratatii astia din fotbal? ALEXANDRA este omul zilei pentru aceasta tara plina de incompetenti si nulitati in toate domeniile. ALEX,scuze ca sunt asa acid cu ratatii din presa dar pe ei ii intereseaza prostiile .pe tine te vor lasa deoparte.
felicitari! ti-am apreciat performanta inca de cand am vazut ca ai ajuns in sferturi, dupa totul cred ca a fost doar din placerea de a juca. bravo! meriti respectul tuturor. Impreuna cu restul jucatoarelor tinere sper ca Romania sa ajunga acolo unde ii este locul in tenisul mondial. jos palaria!
Va pasa voua de sport???????? Dc va pasa asa de mult, de ce mi-a luat cateva minute sa gasesc stirea asta la voi pe site???? Dupa o asa reusita extraordinara ma asteptam sa gasesc mai multe informatii despre aceasta finala, declaratii, profil de jucatoare, etc.... "Terminata mah cu prostiile si apucati-va de treaba!!!!!!" Lasati vrajeala, ca aveti ce scrie, dar nu vreti!!!!
rusine gps pt importanta acordata acestei frumoase victorii
Ai jucat senzational, toata Romania e mandra de tine.Ai tot viitorul in fata, speram sa ne bucuri in continuare.BRAVO si mult noroc!!!
in sfarsit ROMANIA ESTE CINEVA IN TENIS DE LA NASTASE SI TIRIAC.FELICITARI SI TE ASTEPTAM IN TOP TEN
Felictarile din toata inima! Daca reusesti sa-ti imbunatatesti service-ul vei fi o jucatoare de mare viitor!
Bravo Alexandra !
Esti de viitor.Bravooo!
felicitari fetito si succes pe mai departe, sintem mindri de tine!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.