Alte știri din fotbal
Căpitanul din Superliga pleacă! Transfer de 500.000 de euro
0
Cât plătești ca să vezi din balcon Stadionul Steaua? Investiții de milioane de euro în 5.000 de apartamente noi lângă arenă
0
A venit replica Dianei Șucu: „E un impostor!” » Respinge virulent afirmația că și-a presat soțul să cumpere Rapid pentru a-și face copiii fotbaliști
4
Caz șocant în Superliga: fotbalist plătit cu 10.000 € la fiecare 10 minute!
3
Știri din fotbal internațional
Cât lipsesc jucătorii lui Cristi Chivu care s-au accidentat în Inter - Liverpool
0
Universitatea Craiova - Sparta Praga, în Conference League. Haos în Oltenia, UEFA a intrat în panică
3
Italienii dau vina pe Chivu pentru eșecul cu Liverpool » „Asta l-a costat! Nu va recunoaște niciodată, dar...”
0
Cine transmite la TV Universitatea Craiova - Sparta Praga și FCSB - Feyenoord
0
Mondial de locul 9
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
Lifestyle
Fosta finalistă de la Wimbledon le-a făcut o surpriză fanilor, într-o ținută provocatoare: „Crăciunul a venit mai devreme!”
4
Lux! Cu ce își ocupă timpul Cristina Neagu după retragere: „Te-ai mutat acolo?”
5
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
10
CSM răspunde după documentarul Recorder și acuză „un plan bine stabilit” ...
Libertatea
Scandal în tabăra suveraniștilor. De ce era previzibilă ruptura și cum ...
Adevărul
Primul proiect pentru sport pe care și-l asumă primarul Ciprian Ciucu în ...
GSP SPECIAL
Revoltă la conferința CAB: o judecătoare a recunoscut în direct că TOT ce a ...
Libertatea
Eu nu vad decat o problema la Simona, aceasta lipsa totala de implicare, de lupta, mentalitatea de invinsa. In 2014 era o luptatoare, acum cedeaza la primul hop. Nadal l-a batut pe Fed. intr-un picior, dar e o dif. ca de la cer la pamant...pacat de talentul ei...recomand un mental coach...
Problemele Simonei Halep nu sunt deloc accidentarile, acestea sunt doar motivele invocate de ea. Ceea ce ea nu vrea sa recunoasca este faptul ca nu poate mai mult si aceasta datorita faptului ca nu are un prim serviciu solid, ca nu urca des la fileu si cand o face greseste flagrant si ca in general sta prea mult pe fundul terenului dand mingile obsesiv acolo unde e adversara ei , aceasta nefiind silita sa alerge si implicit sa oboseasca , gresind astfel!! AR PUTEA MAI MULT dar in ultimul an mai mult a stat decat a jucat. PT Openul Australiei spune ca s-a pregatit mult si bine . ATUNCI UNDE SUNT REZULTATELE ? Daca nu vrea sa vada adevarul in ceea ce o priveste , o sa urmeze nuanta albastra a caderii !!!
Se gandeste prea mult la ... tanarul ala cu care vor ai ei s-o lege pe viata. Pacat. Mai bine se mărită precum Cibulkova si mere-nainte si cu ...tenis si cu tenis.
Un amanunt a fost omis:pregatirea fizica precara. Si citeva kg in plus. Prea multe greseli nefortate. Serviciul ***:140 km/h si imprecis. Se pare ca nici Daren Cahil, n-o poate ajuta pe Simona sa revina la cea mai buna forma. Automultzumire? Posibil. Plus uzura. Ii trebuie alt antrenor si o alta mentalitate. Are timp sa revina, nu sint decit 25 de ani. Totul este sa vrea. Iar daca caldura teribila de la AO o...topeste, ar fi benefic sa renuntze la acest turneu. Acolo nu va face performanta in veci. Conditii inumane! Hai Simona! Modestie si multa munca.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Tu nu.
Gazetarilor,nu ne mai fierbeti,scapa sau nu scapa?
Nu mai participa la nici un turneu pana nu te faci bine , ca mereu dupa ce pierzi o dai ca esti accidentata . Stai acasa . Sau a mai facut taticu niste bani pe meciul asta al tau ca doar sunteti *** .
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ditamai comentariul pt. ce!Ce urmeaza?Probabil turnee cu premii destul de consistente,cu ceva puncte,in rest accidentari(mai ales la cele de MS,3 ramase anul acesta)
daca e bolnava sa isi faca dosar de invaliditate gradul II. sportul e pentru oameni vigurosi, sanatosi si capabili sa il practice normal.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.