Alte știri din fotbal
Cum arată astăzi stadionul celei mai mari surprize din istoria fotbalului românesc
0
Andrei Borza a dat BAC-ul și a plecat în cantonament: „Am văzut comentarii foarte urâte, că am rămas repetent. Vreau să clarific”
0
Rezultatele obținute de FC Argeș și nou-promovatele Corvinul și FC Voluntari în amicalele de astăzi
0
Daniel Pancu i-a luat banderola lui Alex Dobre și a explicat decizia: „Păi, ce facem aici? Suntem la grădiniţă?”
0
Știri din fotbal internațional
Lamine, ca niciodată: „Mă emoționează să-l văd pe fratele meu fericit. Este ca...”
0
„Este ultimul meu meci” » După eliminarea de la Mondial, căpitanul și-a anunțat retragerea de la echipa națională
0
Dan Șucu are pe lista de achiziții un star de la Mondial! » Atacantul a influențat jumătate din golurile echipei sale
0
Eliminat de Ronaldo, Modric se ia de arbitraj: „Dacă era invers...”
0
Lifestyle
Schimbare incredibilă pe arena veche de 98 de ani » Imagini spectaculoase
2
Comenzile pentru noul model Dacia Sandero Stepway au fost deschise » Care este prețul de pornire
0
Ea este considerată cea mai frumoasă fană de la Campionatul Mondial: „Imaginile s-au viralizat rapid!”
5
„Cea mai frumoasă fată din lume” s-a căsătorit la 25 de ani » Fiica fostului internațional s-a plâns în ziua nunții: „Au pătruns prin efracție”
0
Rusia a pierdut 1% din populația sa în războiul purtat împotriva Ucrainei. ...
Libertatea
Pariuri pe platforma Polymarket pentru prăbușirea lui Putin. Un utilizator ...
Adevărul
Sfatul lui Titi Aur pentru șoferii prinși în mașină de furtună: „Trebuie să ...
GSP SPECIAL
Siegfried Mureșan prim-ministru sau alegeri anticipate, singurele variante ...
Libertatea
E o ironie la adresa câinilor de la Dinamo Moscova. L-o fi auzit pe nea Gigi când a râs de Borcea și a strigat "miau-miau" în direct ... pe vremea când avea Ștucan emisiune la sport.ro.
of, of, ar trebui sa aiba decenta sa taca. 1. nu doar ea a jucat in atmosfera aia ci si badosa. 2. o deranjeaza niste pahare ciocnite? deranj e cand iti zboara obuzele rusesti peste casa si urla sirenele sa fugi in beci. atunci cred ca ai vrea pahare ciocnite si hihaieli. 3. in fine, mare campioana de la junioare, ratata la senioare, mai bine s-ar bucura ca inca poate sa faca niste banuti sa se retraga intr-o viata decenta dupa tenis si sa nu se mai planga de chestii frivole. multi oameni nu au nicio sansa nici la 10% din ce are ea.
Dar ei de unde i-o fi venit aceast idee "magnifica" sa-si tatueze "miau" pe picior?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.