Știri din fotbal internațional
Cine este Yasin Ayari, noul star al Suediei, și de ce nu a sărbătorit „dubla” marcată împotriva Tunisiei
0
Miroslav Klose, golgheterul Cupei Mondiale, a ales: „Prefer ca el să îmi bată recordul”
0
Graham Potter, încântat de tăvălugul suedez: „Fantastic! Am fi putut marca și mai multe goluri”
0
Van Dijk, critic: „Să primești un gol atât de târziu, și în urma unei faze fixe, nu este deloc plăcut”
0
Lifestyle
A făcut pasul cel mare! Internaționalul român a publicat primele fotografii
1
S-a însurat și Ștefan Baiaram » Imagini de la cea mai importantă zi a jucătorului Craiovei
7
Antrenoare de fitness, fosta ispită de la „Insula Iubirii” va fi noua prezentatoare de la „Observator”
0
Katy Perry, în centrul atenției la SUA – Paraguay, alături de fostul prim-ministru
3
De ce nu l-a anunțat Adrian Veștea pe Ilie Bolojan că urmează să fie ...
Libertatea
„Cușca” anti-drone ridicată de Rusia peste o uzină strategică nu a făcut ...
Adevărul
Ce legături are cu sportul Adrian Veștea, noul premier desemnat: s-a pozat ...
GSP SPECIAL
Traian Băsescu îl apără pe Nicușor Dan și atacă partidele, după desemnarea ...
Libertatea
Nu s-a vazut nicaieri, a fost doar o camera web undeva intr-un colt al terenului, dar de proasta calitate, se vedea in reluare. Organizare catastrofala din partea ungurilor, nici macar o camera web ca lumea nu sunt in stare sa puna undeva. Asadar, televiziunile noastre n-au absolut nicio vina, de data asta. Cu siguranta Dolce ar fi transmis meciurile.
De pe BBC: "They have a very strong team," Murray told the Fed Cup website. "They have four very strong players in their squad and that was going to be the toughest tie." "The key to it is building a strong squad, you can see that with the Romanians," added Murray. "Not only do they have four excellent players here but they have another three waiting in the wings who are very promising, and that's the position we would like to be in."
Bravo fetelor, excelent! Cu echipa asta avem sanse sa intram in grupa mondiala. Sa speram ca vom vedea mai mult interes din partea gspului si a televiziunilor de sport. A propos, meciul s-a putut vedea la englezi, dar la cele n-spe televiziuni de sport din Romania nimic. Sau n-am vazut eu bine?
Bine zanelor !
asta in cazul in care Sorana o fi fost accidentata inainte de ziua meciului! Sorana nu a pierdut din cauza unui meci slab ci din cauza accidentarii..
ma asteptam sa fie probleme la Sorana, si din declaratia ei ca "e randul Simonei" e clar ca si ea s-a asteptat la meci cu probleme si conform zicalei " de ce ti-e frica nu scapi" a iesit invinsa de pe teren noroc ca de data asta Simona si-a facut treaba, cu toate ca in setur doi cand Konta recuperase de la 5-2 la 5-4 incepusem sa cred ca iar o ia la vale Simona iar dublul nostru nu are mari probleme cu adversarele cu Letonia nu or sa fie probleme dar sa vedem in baraj, probabil cu Ukraina poate meciul asta il telivizeaza careva !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.