Alte știri din fotbal
Florin Tănase a dezvăluit supranumele din prima parte a carierei: „Așa mă strigau la LPS Pitești”
1
Lucian Filip vrea să rămână la FCSB: „Am crescut aici, vreau să fac performanță!”
0
Jucătorul de la FCSB, ironic după plecarea-fulger a lui Mirel Rădoi: „Ați văzut cât de greu ne-am descurcat”
1
Gigi Becali se întâlnește luni cu antrenorul dorit: „Pe mine nu mă refuză”
4
Știri din fotbal internațional
Remiză pentru Real Madrid » „Galacticii” se încurcă în cursa pentru titlu după deplasarea la Betis
1
Nottingham a zdrobit-o pe Sunderland în 45 de minute! Pentru Drăgușin devine clar: bătălie în doi pentru salvare
0
Răzvan Lucescu, înaintea finalei Cupei Greciei: „A trecut un uragan peste noi! Dacă nu câștig, câteva zile sunt «mort»”
0
Artistul dă în judecată clubul din Premier League pentru designul echipamentului: „Este ridicol!”
0
Lifestyle
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Primele imagini: noua Dacia Evader a fost surprinsă astăzi pe stradă!
0
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
5
„O să îmi pun o poză în lenjerie și o să îmi bubuie Instagramul” » Gluma sportivei numită „cea mai frumoasă din România”
19
O familie a cheltuit 50.000 de euro ca să-și renoveze casa, dar ...
Libertatea
Grecia interzice șezlongurile pe sute de plaje. Ce îi așteaptă pe turiștii ...
Adevărul
Banca Națională a României, decizie spectaculoasă la 40 de ani de la ...
GSP SPECIAL
Dorinel Umbrărescu dă lovitura pe Autostrada Unirii A8 și câștigă un ...
Libertatea
Sa nu uiti sa te trezesti maine dimineata ca pierzi autobuzu' cu capsunari si iar n-ai ce manca, "spaniolule"!
E insignifiant indianul. Asta daca nu i se va lua inapoi si ce-a castigat, pentru experimentele chimice la care si-a supus organismul. Stai ca abia incepe dezastrul: eliminat in turul 1 in primul turneu al anului si infrangere rusinoasa la Murray. Eu zic sa stai pe aproape, sa avem de cine face misto anul asta.
Interesant este cum ... idolul tau va explica copiilor lui ... Si zi-ne tati erai cel mai bun din lume ??? Da copiii mei ... dar era unu, cam naiv el si cam prostutz cu fatza de indian ... da cum ma prindea mi-o tragea !!! 23-10 !!! Si va mai urma ... Sper sa ajunga fatalaul de Fedelesh in finala de la Roland Garros anu asta si sa avem bucuria celui de al 10-lea titlu exact cu cine trebuie in finala !! Sa dea Dumnezeu sa fie precum spun eu si doreste o planeta intreaga !!
Cel mai bun care a existat vreodata.Personal mi-au mai placut foarte tare Becker si Sampras dar Roger e nr 1 .
ivan lendl, jimmy connors, boris becker, pete sampras, bjon borg, stan smith, ilie nastase... ce tenismeni.. merita sa fie printre ei si roger federer.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.