Alte știri din fotbal
CFR Cluj nu mai scapă de necazuri: impresarul mijlocașului solicită insolvența clubului! + Ziua Z în Gruia pentru plata datoriilor de peste un milion de euro
0
Buletinul medical la FCSB: „Probabil va fi apt pentru meciul de la Galați. El are laringită”
0
Mihai Stoica a numit „feblețea” lui Gigi Becali: „Îi place foarte mult, dar nu știu de ce. Zice că e cel mai bun la ora actuală”
2
Zeljko Kopic a vorbit deschis despre transferul din Spania: „Ideea a fost să-l luăm pentru aceste 6 luni, dar acum contăm pe el”
0
Știri din fotbal internațional
Ronald Koeman îl avertizează pe starul naționalei Olandei: „Timpul se scurge”
0
Real Madrid îl amenință cu tribunalul: „Povestea lui cu Mbappe este total falsă! A lezat grav imaginea clubului”
0
Casa Albă, anunț despre participarea Iranului la Cupa Mondială: „În acest moment ne așteptăm la asta”
0
Noua „bestie” a lui Haaland! Și-a cumpărat o bijuterie rară: doar 150 de exemplare în lume
1
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
2
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Toți rușii să lucreze în ture de 12 ore, inclusiv sâmbătă, propunerea unui ...
Libertatea
Semnul care poate avertiza asupra riscului de infarct: a fost observat și ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Ramona Miletic, românca ajunsă viceprimar în Viena: „Percepția austriecilor ...
Libertatea
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ai perfecta dreptate. Simona are urgent nevoie de un psiholog. Sau de un antrenor care sa fie si bun psiholog...E nepermis ca la nivelul ei sa rateze atat de mult "cu poarta goala". Au fost situatii in care spanioloaica era sah-mat, nu trebuia a noastra decat sa salte mingea usor peste fileu, iar ea trimitea 2 metri afara...Tot respectul pentru ce a facut pana acum, insa daca vrea sa ajunga in varf trebuie sa aiba echilibru psihic in jocurile importante, alfel le va tine vesnic trena altora.
Batalia crancena a fost intre Halep si Halep. Dupa primul set Carla Suarez Navarro nu a facuit altceva decat sa aiba grija sa returneze mingile in teren. De restul s-a ocupat Halep. Cu peste 30 de greseli nefortate pe set nu ai cum sa castigi indiferent cu cine joci.
ne face de ras peste tot in lume aceasta *** . a si inceput sa urle la fiecare mingea . dupa ce ca se exteriorizeaza si rupe raketele de zgura acum mai si tipa . eu v-am spus de mult ca-i f slaba . o jucatoare de duzina . o jucatoare care nu are ce cauta in top 50 . nu merita . pt toti fanii lui halep azi e finala de la roma s-a calificat cumva si fata *** ? sau i.a dat carla cu terenmul in cap . asa ca sa muriti de ciuda estew al 4-lea castig de peste 100 de milioane care-l bag in buzunar pe carca lui halep . multumesc carla . 140 de bete urmeaza sa-mi intre in cont . vorbeam cu tovarasii mei azi noapte intr-un club unde toata lumea bea ce dorea muskiul lui pe barba mea ... pardon pe barba lui halep iar unul dintre ei i-mi zise ca ar trebui sa-i multumesc lui halep . nici vorba i-am raspuns ei trebuie sa-i multumeasca postacii care tot o sustin pe aici si care se lasa umiliti . dehh ce sa-i faci *** ***. comentati in continuare pe aici . toate cele bune din partea mea . azi ma duc sa-mi incasez lovelele .
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.