Alte știri din fotbal
Titularul lui U Cluj, ofertat de Craiova înainte de finala campionatului! » „Am auzit și vom avea o discuție cu el!”
0
Gică Hagi, primele măsuri la naționala României: „Lot de 33 de jucători, câte 3 pe post!”
4
13 schimbări au fost decisive pentru titlul Universității Craiova! Mihai Rotaru a dat lovitura
0
„M-am bătut cu Rădoi la antrenament, putea să mă curețe” » Reacția căpitanului FCSB l-a lăsat perplex
1
Știri din fotbal internațional
Florentino Perez a plătit clauza de reziliere » Transferul surpriză pe care Jose Mourinho îl cere la Real Madrid!
0
Aston Villa - Freiburg, duel final pentru trofeul Europa League » Echipele probabile
0
Lotul Suediei pentru Campionatul Mondial: Atac stelar din Premier League
0
Albania s-a despărțit de Sylvinho » Se știe deja înlocuitorul brazilianului: al patrulea selecționer italian
0
Lifestyle
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
2
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
Un arhitect explică dezvoltarea haotică și traficul de coșmar din ...
Libertatea
Pericolul ascuns din vacanțele în Egipt. Cazul fetiței care a murit după un ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Medicul Dorel Săndesc, condamnat definitiv la închisoare cu suspendare. ...
Libertatea
Nu te poti lua dupa asta. Muguruza e jucatoarea cu cea mai mare capacitate de mobilizare in turneele mari. In 13 luni, intre RG2016 si WI2017, a jucat doar 4 semifinale in total si in rest n-a reusit mai nimic, dar la cele 2 turnee a castigat. In 2016, daca scoatem rezultatele de la RG, are doar 24 de victorii in 44 de meciuri in circuit. Dar acolo a luat titlul. Desi are doar 8 finale in cariera, 3 sunt de GS (2 castigate) si 3 de Mandatory/P5 (iar 2 castigate). Muguruza e clar una dintre favorite.
E destul de greu pt o jucatoare sa evolueze la turatie maxima in doua turnee consecutive, fara pauza intre ele. Abia s a terminat Sidney ca incepe imediat AO. Simona a facut foarte bine ca a lasat o pauza intre Shenzen si AO. Cred ca adversarele principale ale Simonei sunt Wozniacki si Svitolina. Muguruza nu e in cea mai buna perioada.
Si eu la fel, cand am vazut titlul asta am crezut ca am pasit in 2019... Cat de idiot poate fi cineva sa scrie asa ? Cat de idiot poate fi cineva care accepta asta ?
Titlu SENZATIONAL !!!! fara infrangere in 2018 !!! Au trecut o groaza de zile ..... 12 !!!!!! .
Pai, sa vedem... are victorii la Muguruza, Venus, Konta, Radwanska, Pliskova, Ostapenko, Kerber ... toate acestea doar in 2017.
Ce mare jucatoare este acesta Barty? Kerber a avut numai meciuri usoare la Sidney. Sa o vedem in meciuri dificile, cu jucatoare din "top ten", si apoi mai vorbim.
E pe un culoar de cosmar. Sarapova (sau Sevastova, daca letona repeta surpriza de la USO) in turul 3, Muguruza in optimi... Dar a aratat multa forta in acest inceput de an, cu jucatoare dificile, inclusiv Venus, Cibulkova, Barty.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.