Alte știri din fotbal
Kyriakou abia a reziliat cu Dinamo și a bătut palma tocmai cu rivala: „Îl așteptăm!”
0
„Ăsta e pronosticul meu!” » Pățit cu Sepsi, Dioszegi face dezvăluiri-șoc din noaptea retrogradării și numește prima echipă care va pica din Superliga: „Enigma e alta”
0
Becali se ia din nou de Mihai Popescu: „E mai puternică nevastă-ta decât tine? Tu aduci 20.000 de euro în casă, ea aduce 3.000! Ești nebun?”
0
Gigi Becali o acuză frontal pe Dinamo: „Dacă spui asta, ne iei de idioți! Nu mai am încredere în Nicolescu”
3
Știri din fotbal internațional
Barcelona a avut mari emoții pe terenul lui Racing Santander, dar merge mai departe în Cupa Spaniei » Gazdele au avut două goluri anulate
1
Răsturnare în Como - AC Milan » Cum arată lupta la titlu în Serie A: clasamentul actualizat
0
Sancțiune drastică pentru Samuel Eto’o, în urma incidentului de la Cupa Africii
0
„«Ce face nebunul ăsta?». Luis Enrique ne transforma în roboți și i-am spus că nu eram calculatoare”
0
Lifestyle
La 47 de ani, mama juniorului din Superligă a rămas în costum de baie și s-a tolănit pe șezlongul acoperit de zăpadă: „Ce zice băiatul tău?”
22
Prezentatoarea știrilor sportive a fost suporter Dinamo: „Copilărie alb-roșie. Mi-a rămas în suflet”
6
Audi a scos pe circuit noul monopost cu care debutează în Formula 1 » Primele imagini oficiale
1
Cel mai cunoscut om al străzii din NBA a fost arestat pentru droguri și alcool
0
Minciunile pe care le spune Trump când strigă tare că Groenlanda trebuie să ...
Libertatea
Trump amenință că va trimite armata în Minnesota, dacă autorităţile nu ...
Adevărul
„Rețeaua Nigeria” » Jucători păcăliți sau legați cu clauze aberante de un ...
GSP SPECIAL
„Arma sonică” folosită de forțele speciale americane în Venezuela: „Unii ...
Libertatea
Credeam ca sunt eu idiot de nu inteleg nimic.
Probabil ca Tiriac cheltuieste 200k Euro pe secunda, asa ca baiatu are alta moneda de schimb.
tiriac,un escroc care a facut avere tot aici in tara cu ajutorul lui adrian nastase.sa ne lase cu figurile lui de intelept.ilie nastase un mare jucator,dar si mare cheltuitor.averea lui s-a cam dus si adum intra in tot felul de combinatii.ALO D.N.A-ul...
bai ce dracu tot spuneti 200.000 euro un wc si pina la urma cit a cheltuit belu de este luat la ture de mafiotul tiriac //
cred ca domnu` belu a cerut mai mult decat trebuia,daca socoti ce chelutieli au fst,va dati seama...restu` vine de al sine..ce a facut si ce nu a facut
frate ideea e ca s-au cheltuit prea putini bani, e posibil sa avem doar o sala cu 2000 de locuri, cre ca mai multi strangeam la mine intre blocuri, fara exagerare, si inca un mic amanunt, de unde sa apara alti jucatori de tenis daca baza de selectie nu exista, or fi cateva turnee pt juniori da cluburi de tenis din parti, ideea e ca tre sa mai indreptam si spre alte sporturi nu numai in alea in care am ciobani tzepari sau stiu io ce grasi unguri , poate face si nenea tariceanu un patinoar o sala polivalenta cu 40.000 de locuri sau obliga cluburile sa se extinda pe toate ariile si sa ii stimuleze financiar, bani se gasesc ca sunt la sponsori abia asteapta sa se bage sa isi faca reclama, da nu le iese domnilor nostri de la guvern nimica, poate se trezeste si lumea putin cate putin si scapam de japitzele astea de ne conduc, sau poate, citez din domnu prim ministru "sportul nu e o prioritate, pe mine ma intreseaza sa castige ferrari camp la formula 1 si atat" e clar ce om patriot si de mare calibru e, erou meu secret.
ba,ce e cu articolul asta ca ma doare capul daca il mai citesc odata,pai pana la urma cu ce a gresit Belu? ca a cheltuit prea mult sau prea putin?
sa mor daca am inteles ceva!!!vb celor care au comm beat sa fii si nu integi nimik!!!!pana la urma ce vreti sa ziceti?
:)) citesc articolu asta... de ceva timp... si tot nu l-am intzeles... beat tare nu cred ca sunt :))
mda. de acord cu comentariul anterior. ce naiva e cu articolul asta?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.