Alte știri din fotbal
Olanda a scris istorie după ce a spulberat Suedia » A bătut recordul Braziliei lui Pele, dar există un paradox
0
A jucat 6 meciuri în sezonul trecut din Superliga și pleacă în Belgia
0
Ultimele informații de la FCSB: „Luni îi facem ofertă” + „El e «bombă»”
2
MM Stoica, detalii din interior despre transferul ratat de FCSB: „Toate cele 3 opinii au coincis”
4
Știri din fotbal internațional
Final incredibil în Germania - Coasta de Fildeș » Gol DECISIV în minutul 90+4!
6
Reporterii Gazetei au dat nas în nas cu celebra Larissa Riquelme la San Francisco » Mai numeroși, turcii au fost dominați de suporterii din Paraguay
0
Titularul Spaniei nu-i ia de sus pe saudiți: „Chiar dacă nu sunt cunoscuți în Europa”
0
Drama internaționalului portughez: „Credeam că nu o să mai pot merge”
0
Lifestyle
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
5
Apariție incendiară! Cea mai frumoasă fotbalistă din România a făcut senzație pe plajă
4
Cum se va numi noua Dacia electrică » Surpriza la care nimeni nu se aștepta!
1
Novak Djokovic, întâlnire neașteptată cu una dintre cele mai în vogă artiste: „Ce mică e lumea!”
3
Nicușor Dan spune câtă răbdare mai are cu Adrian Veștea pentru a obține ...
Libertatea
Despăgubiri pentru Autostrada A8. Un fost primar primește 1,1 milioane lei ...
Adevărul
Messi, Ronaldo, Hagi și Yamal, zeci de mii de euro pentru noul Muzeu al ...
GSP SPECIAL
Masacrul de la Mers-el-Kébir. Decizia brutală a lui Winston Churchill de a ...
Libertatea
Cenzorul de pe tura de astazi e ori Theodor Jumatate ori Tolontan ca orice comentariu este ras, daca nu are ca idee de baza faptul ca ar trebui sa vorbim aceeasi limba toti de pe planeta, ca ne nastem toti facuti dupa o matrita, ca e cumplit de rau sa te identifici ca roman sau ca al treilea gen este viitorul omenirii.
Comentariul anterior ti se adreseaza !
Gresit! Romanii adevarati au fost impiedicati de catre "*** rosie" sa se exprime in societatea post-decembrista inca imediat dupa 1989, pe motiv ca "n-au mancat salam cu soia"!:) Romanii adevarati si-au luat lumea in cap de mult; cei ce au mai ramas inca in tara sunt obligati sa-si puna lacat la gura si sa-si cenzureze opiniile, altfel risca puscaria sistemului ce NU admite opozitia libera de idei si de conceptii la adresa acestei puteri inepte si discretionare. Te asigur ca sunt mii de romani ce fac cinste acestui neam pe toate meridianele globului, desi reprezinta alte tari, nu Romania! Insa, una peste alta, tot romani sunt! Prin urmare, romanii adevarati se mandresc cu ei si cu numele lor... ceilalti, evident, o sa-i injure la foc continuu, pentru o galeata de plastic si un kil de malai, sau pentru o sinecura de slujba platita mult peste competentele lor profesionale si intelectuale. Despre asta vorbim; Bianca Andreescu este o romanca ce face performanta pentru o alta tara; sa vezi cate sute de "neromani" se vor napusti asupra ei, pe modelul Simona Halep, doar din invidie si din constiinta precara... O sa geama netul si forumurile de invectivele astora... D-asta spuneam, romanii adevarati din tara si din diaspora o vor sustine in toata cariera, in toate competitiile si pe toate meridianele lumii! Pentru ca, indiferent sub ce stindard evolueaza, e romanca de-a noastra, din Valcea!!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Pantru ca asa suntem noi,romanii....ne agatam de orice!
Cand corabia se scufunda,*** sunt primii care fug!Curaj nu este sa pleci din tara,ci sa ramai in tara si sa faci ceva ca sa nu moara....nici tu,nici ea!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Mentalitate de imigrant ... bravo ! Pana la urma, ce ne trebuie noua tara ???
Daca as zice ca romanii plecati in strainatate au distrus tara asta m-ati injura nu ?? Cum ma ?? tocmai aia care trimit bani in tara ?? Dar ma ! Dar tot aia nu merg la vot si din 60% maximul de votanti in Romania tot PSD apare acolo sus. De ce ? Pt ca astia au votanti fideli, iar cel ce vor o tara ca afara VOTEAZA INDIRECT TOT PSD-ul ! N-ati intelege. Cum indirect ? Pai in procente 1 este 50% din 2. Iar 2 Mil sunt 50% din 4 Mil, din 8 mil ar fi doar 25% :)
Felicitari Bianca! Mult succes in cariera! Chiar daca evoluezi sub un alt drapel si reprezinti alta tara, Romania adevarata este alaturi de tine; esti romanca de origine si romanii stiu ca sangele nu se face apa, indiferent pe ce meleaguri ale lumii au fost nevoiti sa se exileze in pribegie. Esti de O MIE de ori mai romanca decat groparii societatii romanesti din ultimii 30 de ani, "*** rosie" ce a distrus tara asta si visurile cetatenilor ei; esti de O MIE de ori mai romanca decat alde Dragnea si camarila lui ***. Fa performante pentru tara ta, pentru Canada; te asigur ca romanii adevarati se vor bucura pentru fiecare succes al tau si te vor sustine pe toate arenele de tenis din lume, fiind mandri ca esti sange din sangele lor! Esti un produs al acestui popor oropsit si umilit de catre niste nemernici tradatori de neam, la fel ca si ceilalti 5 mil de romani ce si-au luat lumea in cap in ultimii 30 de ani si care in prezent NU mai reprezinta Romania, ci tarile de adoptie care i-au respectat si le-au oferit sanse reale de a se afirma si oportunitatea unor existente demne si decente! Hai Bianca! Romanii adevarati sunt si vor fi alaturi de tine si se mandresc cu numele tau, peste tot in lume!!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Asta numesti tu imigratie ? Pai si aia din Zalau si aia din Bucuresti faceau parte din aceeasi armata. In fine, chiar n-are rost ! Sa fie sanatoasa ca urata e deja. Ceea ce nu inteleg eu, de ce atatea stiri ? 6 ? 10 ? Cate sunt doar pe site-ul asta ! PS: Deminitatea la romani e fix un *** pe bat.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.