Alte știri din fotbal
LPF a stabilit programul etapei #2 din noul sezon al Superligii » Când se joacă Dinamo - Universitatea Craiova
0
Daniel Pancu l-a validat imediat pe Daniel Graovac: „Am votat cu două mâini pentru transferul lui”
0
Gino Iorgulescu a luat decizia după moartea lui Gabi Mureșan » Vom avea moment de reculegere
0
Rapid - Slovan Liberec, al patrulea „amical” al cantonamentului din Austria pentru trupa lui Daniel Pancu
0
Știri din fotbal internațional
Românul care a jucat în Ligue 1 vede Franța pusă în pericol doar de o singură adversară: „Te face cu capul”
0
Albion Rrahmani a semnat în Serie A » Rapid a mai dat un tun financiar după transferul atacantului
0
Reacția lui Cosmin Olăroiu după ce a pierdut debutul la noua sa echipă cu FCSB: „A arătat bine”
0
Cine transmite la TV Dinamo Kiev - U Cluj, primul meci al vicecampioanei României în preliminariile Europa League
0
Lifestyle
Le mai recunoști? Fostele prezentatoare ale știrilor sportive au atras toate privirile la evenimentul lui Cătălin Botezatu
7
La 85 de ani, fostul șef al Federației se iubește cu o artistă de 32 de ani: „Sunt respectată, mă simt fericită”
35
Gestul unui influencer american într-un hotel din Lacul Como a șocat Italia: „Gata, ajunge, e nebunie”
0
Fără milă » Cristiano Ronaldo, ținta meme-urilor după eliminarea Portugaliei de la Mondial
10
80 de euro amendă în această țară dacă porți șlapi la volan, 145 de euro pe ...
Libertatea
Răceala lui Trump față de Giorgia Meloni, surprins la summitul NATO, ...
Adevărul
Aici juca una dintre marile surprize ale fotbalului românesc după 2000 » Ce ...
GSP SPECIAL
Un mecanic român a demontat jumătate de mașină electrică și a descoperit ...
Libertatea
Vrem nu vrem chiar daca ea are parinti romani este nascuta in Canada deci e canadianca, eu traiesc in Toronto dar niciodata nu voi fi canadian ci doar cetatean canadian nascut in Romania, nepotii mei da vor fi canadieni, si cel putin unul va fi ca Bianca, adica canadianca, nascuta in Canada din parinti romani, chit ca ginerele meu e turc dar de 7 generatii familia lui traieste in tara. Si asta in cazul in ca nu e urmasul copiilor luati de turci pe vremuri, s ar putea sa fie mai roman ca mine care de fapt sunt juma ungur plus alte natii din imperiul habsburgic. Asa ca mai terminati cu vrajeli din astea. Si ala cu chinezul are mare dreptate.
Cultural e canadianca, asta conteaza mai mult decat genetica. Patru, stai jos.
Ticbis nu e prost, asa e el. :))
va jur, nu am vazut in viata mea un prost mai mare ca ticbis, asta il intrece si pe randoom..:))....prostovane, bianca vanessa andreescu e romanca get-beget, .. numai ca reprezinta canada..repeta asta de 100 de ori poate iti intra in mansarda..:)...cand intra pe teren crainicul anunta, din canada, bianca vanessa andreescu, nu spune din romania..
Tratament, tratament, tratament URGENT, pentru tine și postacul gigist ticbis.
Dacă bunicii și părinții sunt polonezi, Angelique Kerber e de origine germană? Pe bune?
Kerber o fi din Poznan,dar e de origine germana!
Asa e bre, Bianca e romanca ce "reprezita" Canada...:)))) Vai de capul tau!:)
Multumesc pentru apreciere, insa, crede-ma, n-aveam nevoie de sprijinul tau; ma descurc foarte bine si singur!:) Este adevarat, unii sunt bolovani de bolovan; este incredibil cum un individ sustine ca, genetic vorbind, dintr-o mama romanca si un tata roman, se poate naste o fetita canadiana!:))) Biologic si genetic, fata rezultata este romanca get-beget; faptul ca s-a nascut pe teritoriul Canadei nu-i confera altceva mai mult decat cetatenia canadiana dobandita prin locul nasterii! Individul asta are impresia ca daca un cuplu de chinezi procreaza pe teritoriul Americii, copilul rezultat N-O sa aibe ochii oblici si pielea galbena mostenite genetic de la parintii lui, ci o sa fie blond si cu ochi albastri, tipic american!!!:))) Bai pacaliciule, tot CHINEZ o sa fie, tot a CHINEZ o sa arate, numai ca va avea cetatenia americana! Nimic mai mult! Prin urmare, Bianca Andreescu este romanca pur-sange, nascuta in Canada si cu cetatenie canadiana.... nu vad ce e atat de greu de inteles.... e o chestie banala, nu o transformata Fourier si nici o integrala tripla!!!:)))
ce faci bre, repeti ce am spus la 22:30..?...:))"bianca e romanca get -beget, numai ca reprezita canada ".....
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.