Alte știri din fotbal
Ioan Varga l-a contrat imediat pe Daniel Pancu: „Zici că a câștigat Champions League”
0
Raul Rusescu a ales Dream Team-ul Superligii: „E surpriza sezonului!”
0
Ultima notă primit de Ciprian Deac ca jucător » Cine e repetentul pentru antifotbal în CFR Cluj - FC Argeș
0
Daniel Pancu și-a anunțat plecarea de la CFR Cluj: „Mi se îndeplinesc toate condițiile în altă parte!”
2
Știri din fotbal internațional
Delegația echipei calificate la Mondial, băgată în carantină din cauza epidemiei de Ebola
0
Cesc Fabregas, reacție tăioasă față de obiectivul lui Chivu: „E o lipsă de respect. Sigur nu va juca la Inter!”
0
Șarmanta prezentatoare TV a fost cucerită de stilul lui Cristi Chivu: „Mi-a plăcut ce a încercat el să transmită”
0
Barcelona îi prelungește contractul fundașului: nu a mai prins minute din 2025
0
Lifestyle
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
1
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
5
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Doi analiști politici explică ce opțiuni mai are Nicușor Dan după ...
Libertatea
SURSE Leafa lui Nicușor Dan crește cu peste 1.000 de euro. Cât vor încasa ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Măsuri de siguranță fără precedent la concertul lui Max Korzh: 90% dintre ...
Libertatea
Ipocrit! La Wimbledon, ai sperat sa depaseasca recordul...
bai asta din liga a 2-a, daca nu te duce bilica nu mai intra in discutie cu mine, eu nu am zis ca era bine cu comunistii, am spus ca astia de acum au distrus tot, nu mai avem nimic de valoare in tara, tu esti dovada vie !!
-ESCU..CAMPIOANA.. ARDELENII NOSTRII CE ZIC? IN CE MILENIU VOR DA SI EI UN CAMPION DE TALIA ASTA? :)))) OOPS..IT'S IMPOSSIBLE..JUST BECAUSE..?
Bravo si felicitari, le-a dat peste bot celor 30000 de americani!
CE "FRUMOASA" SIMETRIE PT. SERENA. A PIERDUT FINALELE DE LA WIMBLEDON SI US OPEN SI IN 2018 SI IN 2019 ! AR FI PUTUT AJUNGE LA 27 DE TROFEE CU ACESTE FINALE CASTIGATE, NU-I ASA ? KERBER, OSAKA, SIMONA SI BIANCA AU AVUT ALTA PARERE, DE BINE PT. ELE SI DE RAU PT. SERENA !
Genul de romanca care ii este rusine sa spuna ceva in romana romanilor sai .hai,stingeti lumina!
Ce harneli comuniste. Du-te bai pescare! Du-te!
cea mai mare surpriza din istoria tenisului doar pentru spalatii la creier care cred minciunile "specialistior" in tenis. Serena este foate mult supraestimata la ora actuala. Pentru mine ar fi fost o mare surpriza daca Serena castiga. Si Bianca trebuia sa termine setul 2 la 6-1 pentru ca umilinta Serenei sa fie si mai mare. Serena la ora actuala bate doar gaini moarte
Esti un nostalgic penibil! De ce nu emigrezi in Coreea de nord sau in Cuba? Aia nici internet n-au, deci nu pot sa emita aberatii asa cum faci tu din capitalism!
hectore tie nu ti-a placut nici cu comunistii nici cu capitalisti , tie iti place cu gigi becali
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.