Comentarii (19)
merace
merace  •  27 Octombrie 2016, 16:45

de fapt in clasamentul final al grupei Rosii, Halep e pe 3 si Keys pe 4, gratie meciului direct (ca erau la egalitate la victorii 1-2 si seturi 2-4). Ambele sunt la egalitate de victorii si cu Cibulkova, 1-2, dar aceasta a castigat in plus un set cu Kerber, deci are 3-4 la seturi, ceea ce a decis clasamentul.

catalynn
catalynn  •  27 Octombrie 2016, 16:44
Postat de fibra pe 27 Octombrie 2016, 14:11

Din pacate,tot timpul are probleme fizice,cand pierde. Ii trebuie psiholog,problemele sunt la"mansarda",are psihic romanesc,cand e condusa se "fasaie".Nu e genul sa intoarca un meci de la 1-5 si 0-40,asa cum ar face "pitica atomica"Cybulkova.Asa cum e ea incapatanata ca un catar dobrogean.,va fi greu si pentru un psiholog sa o conseieze.

Azi chiar a avut, si de acolo a pornit (si terminat) totul ... Sau vrei sa spui ca a venit cu genunchiul "împachetat" la mișto, si apoi șchiopăta sau nu fugea suficient dupa mingi ca sa aibă scuze dupa?!

merace
merace  •  27 Octombrie 2016, 16:41

Ce e mai demn sa faca un spectator de sport : sa isi injure inamicii tot timpul, sa isi injure favoritii atunci cand pierd, sau sa admire mereu lupta si sa respecte toti luptatorii, pe invingator ca si pe cel invins?!

florar
florar  •  27 Octombrie 2016, 15:43

Ce clasament este ala?...Ce inseamna sa nu stii despre ce este vorba...

brancusi
brancusi  •  27 Octombrie 2016, 14:28

Poate sigur sa castige un turneu de GS,nu-i lipsesc decat un psiholog si un sot.

gumbo
gumbo  •  27 Octombrie 2016, 14:21

Bey Alexandru, vrei să-i iei fața marelui doctor în tenis *** Tăcină? LOL

haudinamo
haudinamo  •  27 Octombrie 2016, 14:20

Nu a functionat in adolescenta cresterea in inaltime. S-a hranit numai cu orez si ciuperci si a ramas la 1 metru si un sfert. In schimb i-au placut gogosile si prajelile si s-a ingrasat ca un butoi.

fibra
fibra  •  27 Octombrie 2016, 14:11

1629280413960765
Ioana Maria  •  27 Octombrie 2016, 14:03

am preconizat k va iesi din faza grupelor fataloaica e praf daca nu se bat singure adversarele facand peste 50 de greseli nefortate ea nu castiga niciun meci