Comentarii (13)
utilizator șters
utilizator șters  •  30 Ianuarie 2019, 19:11
Postat de adi67 pe 30 Ianuarie 2019, 19:03

Plecam de la 0-1 . Dublul , e ca si adjudecat ...

Pe Begulescu le-ai întrebat!? Poate se încordează ale nostre si se termina chiar 4-0 :-))))

adi67
adi67  •  30 Ianuarie 2019, 19:03

Plecam de la 0-1 . Dublul , e ca si adjudecat ...

adi_stelistul
adi_stelistul  •  30 Ianuarie 2019, 18:51

Aoleu, daca Simona n-ar fi jucat la Praga, invocand oboseala, cum face Petra. Care, apropo, saptamana asta joaca intr-un turneu in Rusia (e drept, va lipsi si de la Doha imediat dupa saptamana cu Fed Cup, dar vine pe urma la Dubai). Ma rog, nu e important, dar incercam sa-mi imaginez... :-)

Comentează