Alte știri din fotbal
Rapid s-a despărțit oficial de Tobias Chistensen: „Mulțumim și mult succes!” + mesajul transmis de jucător după transfer
0
Dinamo a decolat spre Polonia: lotul lui Nuno Campos + obiectivul anunțat de căpitanul Cîrjan pe aeroport
0
„A refuzat oferta” » Decizie-șoc luată de Florin Tănase
2
Cum a ajuns Ronny Labonne la FCSB: „Recunosc că am luat modelul Craiova. M-a întrebat asta și m-a cucerit!”
2
Știri din fotbal internațional
Mondial încheiat, după clipele teribile din Canada! Reacția selecționerului
0
Mexic - Coreea de Sud, în grupa A de la Campionatul Mondial » Ocazie imensă în minutul 20
0
Canada a SPULBERAT-O pe Qatar la Cupa Mondială » Incredibil ce se întâmpla la 6-0
0
Accidentare horror la Mondial, în Canada - Qatar » Scos pe targă, în timp ce colegii plângeau pe teren
0
Lifestyle
Cum se va numi noua Dacia electrică » Surpriza la care nimeni nu se aștepta!
1
Novak Djokovic, întâlnire neașteptată cu una dintre cele mai în vogă artiste: „Ce mică e lumea!”
3
Dacia Sandero, comparată cu cel mai în vogă vehicul blindat: „Se vinde ca pâinea caldă”
0
WOW! Stadionul unde România ar fi urmat să joace peste 3 zile nu seamănă cu nimic din ce am mai văzut: imagini incredibile
7
Ciprian Ciucu e acuzat de luare de mită, după ce a fost audiat de DNA. ...
Libertatea
Topul destinațiilor de vacanță din Europa în care verile sunt răcoroase, ...
Adevărul
Verdict necruțător la CEDO în procesul excluderii lui FCU Craiova din 2011! ...
GSP SPECIAL
Ce se întâmplă cu mandatul de primar al lui Dominic Fritz după ce a fost ...
Libertatea
Sunt la egalitate .. numarul de grand slem-uri .. + ca Navratilova a pierdut multe alte finale de Grand Slem-uri in fata lui Chris Evert si Stefi Graf , ori Williams nu prea a avut competitioare sa fim realisti ..
Sau Steffi Graf. Sau Chris Evert.
Navratilova mi-a placut cel mai mult dar nimeni nu are palmaresul lui Williams .
Prietene , dar de una Navratilova , ai auzit ?
Ai gasit si tu comparatie !! Pai Williams e cea mai buna jucatoare din toate timpurile !
Fara talent nativ oricum nu se putea construi nimic. Acela insa e mai mult sau mai putin. De aceea Simona nu va putea ajunge o campioana de nivelul Serenei niciodata. Pentru ca nu are bagajul genetic. Dar poate fi o jucatoare care sa conteze in circuit cativa ani buni.
Pistolera Makarov a Halit pe Simona !
Ai dreptate . Cred ca tac su ala a influentat-o . Ala e un calic .
Nu stiu cat e talent si cat e munca ... fiindca Halep munceste foarte mult , nu o intereseaza baieti , nu o intereseaza emisiunile tv , nu o intereseaza nimic altceva , ea doar antrenamente fizice si tenis ,daca avea si putin mai mult talent atunci deja avea titluri de grand slam , cei drept nici nu a avut antrenori care sa-i puna in valoare unele calitati , eu nu inteleg de ce nu il ia pe Rodriguez .. a facut o mare campioana din Henin si cele 2 se aseamana din multe puncte de vedere nu doar fizic .Cred ca Ruzici a facut o mare gafa cu Ionita ,cu ce poate sa o ajute Ionita ca si el pe teren era lipsit de concentrare la toate partidele .
Daca vrei sa fi in top ten in tenis apoi musai trebuie sa ai un antrenor tot de top ten. Cu un mosulica no name, parerea mea ca nu se poate. Ca si cum ai participa in formula 1 cu echipa de mecanici de la Mioveni unde se fabrica Dacia. Daca in formula 1 nu merge asa, de ce ar merge in tenis?!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.