SPORTURI » TENIS » SIMONA HALEP - MARIA ŞARAPOVA, AZI, ORA 17:30 ÎN DIRECT PE DOLCE1, LIVETEXT PE GSP.RO
Alte știri din fotbal
Duelul galeriilor la UTA - Rapid! Toate mesajele afișate: derapaje rasiste și jigniri în masă
1
Acuză arbitrajul din UTA - Rapid: „Asta i-am spus lui Colțescu”
0
Când a simțit Mihalcea că s-a rupt echilibrul în UTA - Rapid: „Atunci s-a văzut diferența”
0
Victor Angelescu a anunțat negocierile pentru un jucător de la Rapid: „Cred că va pleca”
0
Știri din fotbal internațional
Mutarea de la miezul nopții pentru transferul lui Drăgușin: „Au pornit în forță negocierile cu Tottenham”
0
Locul 17 din Premier League a oferit 40 de milioane de euro pentru atacant
0
Controverse după meciul echipei lui Dan Șucu » Italienii au contrazis UEFA: „E scandalos ceea ce s-a întâmplat”
0
Michael Carrick a trezit-o pe Manchester United: ce s-a schimbat față de perioada Ruben Amorim
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
10
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Un bărbat din Sri Lanka învață limba română de 10 ani, fără să fi vizitat ...
Libertatea
„Trump acceptă mita lui Putin”: acuzațiile unui editorialist Kyiv Post ...
Adevărul
Minorul implicat în crima din Cenei, junior al unui club important de ...
GSP SPECIAL
Ucigașul lui Mario Berinde a fost mutat împreună cu familia după ce 150 de ...
Libertatea
Lipsa de experienta in gestionarea momentelor dificile in setul 2 a contat enorm ...dar si in setul 3 au fost mai evidente ...cert e ca a facut un meci bun si se vede ...sa o vedem la Roma ...sa ajunga ea in toate finalele si sa le piarda in acest an ...la anul oricum rupe tot...creste uluitor in joc ...si astfel de momente vor disparea de la sine ...Hai Simona !!!
se duce in decisiv...!!!!
2-1 in setul doi! Ce zici!?
Mortii ei de treaba a ratat 4 mingii de break ! Este 0-2 in setul doi. Rusoaica a avut nevoie de 10 minute sa isi castige serviciul!
in sfarsit mha nene :))))) danke..!!!
://www.coolsport.tv/nfl-live-streaming-2.html 6-1 in primul set acum rusoaica a facut break este 0-1 comentariul antisimona aici
da Simona invat-o pe girafa tenisul.
sa-mi bag pla in el de internet...nu pot sa vad cum o killareste simona pe rusnaca...!!!!!
4-0 Cine are un link care merge bine?
Nu.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.