Alte știri din fotbal
Promisiuni fără acoperire din partea primarului din România: „Lucrările o să înceapă anul viitor! Primul care începe dintre toate cele opt aprobate”
0
„Cerul lui Bacovia” s-a înseninat în 3 zile! Mihai Stoica a confirmat vestea momentului la FCSB
2
Transfer ratat de FCSB: „Nu vreau astfel de jucători”
1
Amical de gală pentru FCSB în Turcia + Campioana a refuzat o echipă din Liga Campionilor: „Ăia ne luau moralul”
0
Știri din fotbal internațional
Sosie? Adversarul Barcelonei surprinde prin asemănările cu Sergio Ramos
0
Roman Abramovich, somat să transfere suma obținută din vânzarea lui Chelsea către Ucraina: „Dacă nu-ți respecți cuvântul, mergem în instanță!”
0
Optimism la cote maxime în Bănie: „Sunt convins că îi putem bate pe greci!”
0
Alanyaspor, victorie importantă în Cupa Turciei » Ianis Hagi a intrat pe teren în minutul 81
3
7 situații uluitoare din istoria Anchetei GSP
Final de an în Liga 2
„Bomba” iernii în Superliga
„Era boschetar pe stradă”
Înlocuitorul lui Olaru!
Mondial de locul 9
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Lifestyle
„Bombardiera Blondă” a incendiat rețelele sociale, la revenire: „Am sâni uriași și intenționez să-i arăt!”
1
Fosta finalistă de la Wimbledon le-a făcut o surpriză fanilor, într-o ținută provocatoare: „Crăciunul a venit mai devreme!”
7
Lux! Cu ce își ocupă timpul Cristina Neagu după retragere: „Te-ai mutat acolo?”
7
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Nicuşor Dan spune că avem corupție, dar niciunul dintre cei din Guvern nu e ...
Libertatea
O fotografie cât o mie de cuvinte, cu Maia Sandu. Detaliul surprins la ...
Adevărul
Copiii campionilor olimpici Alina Dumitru și Marius Urzică, vedete într-un ...
GSP SPECIAL
Haos în Parlament, în timp ce era adoptată „Legea Vexler”. Un deputat AUR a ...
Libertatea
Simona și Wim Fissette au un obiectiv comun declarat curând: ajungerea într-o finală de Grand Slam. Roland Garros oferă prima ocazie. Referitor la Serena Wiliams: da, greu de câștigat în fața ei, mai ales pe suprafețe rapide. Însă nu imposibil ! Justine Henin (nu mai înaltă decât Simona) și Samantha Stosur au realizat acest lucru repetat când Serena era mai tânără ... și în meciuri decisive (finale, semifinale, sferturi), inclusiv în turnee de Grand Slam. Aceste isprăvi se pot urmări pe YouTube. Toate informațiile sunt pe Internet.
Eu cred ca e vorba de multa diplomatie din partea Simonei, sunt convins ca isi doreste sa o bata pe Serena si munceste mult pentru asta... Parerea mea este ca ar trebui sa ne facem griji in momentul in care Simona va ajunge numarul 1 mondial, le va fi batut pe Sharapova, Serena si Azarenka si va avea un avans de vreo 5000 de puncte in clasamentul WTA... Atunci ii va disparea motivatia si o va lasa mai moale. Macar sa ajungem momentul ala...
vrei sa pari inteligent ? doar botanistii pun botu'....puti a oaie de la o posta...
e strategie, poate adoarme femeia- barbat :)
.dimonty1 in primul rand "comenta-ti" se scrie fara cratima 2. sunt stelist, nu dinamovist 3. esti pe langa subiect... era vorba despre Simona Halep in articol, deci nu stiu ce legatura are cate trofee ia Steaua anul acesta cu articolul acesta. Decat sa comentezi airuea sa ai cat mai mutle comentarii in dreptul tau, mai bine lasa-te
chiar are dreptate..n-ai voie sa declari in public ca n-o vei bate niciodata pe serena...cum vrei sa ajungi nr 1 daca nu-ti propui sa-i bati pe toti?ma rog poate simona nu si-a propus sa ajunga nr 1 dar chiar asa nu trebuie sa declari asa ceva niciodata...mai da-mi un exemplu de sportiv fruntas care declara asa ceva...eo prostie...dar nu-si da seama...daca ea nu crede ca o va bate pe serena vrei sa credem noi ca poate...daca ea nu crede chiar asa se va intampla...trebuie sa crezi in primul rand
tu nu t-e baga. dinamovisti sunt geni!!! stelisti plange cand dinamovisti scrie. noii sintem intelectuali. daca steauaa n-u marca in meciuri-le cu dinam, dinam ar fii fost m-ai buna.
pai tocmai gandirea pare defectul ei principal...i-a mai spus-o si nastase sa nu mai declare ca nu poate s-o bata pe serena....pentru cineva care vrea sa fie campion asemenea declaratii nu trebuie sa existe...ca sa dau un exemplu eu cred djokovic nu a declarat asemenea lucruri cand si-a inceput ascensiunea in tenis...adica sa spuna ca nu poate sa-l bata pe federer si pe nadal...daca ar fi spus asemenea lucruri nu i-ar fi batut niciodata....ma deranjeaza rau declaratia simonei...daca ar fi spus asta cand era locul 100 in lume era altceva dar sa declari asta cand esti numarul 4 in lume...arata ca nu crede in ea ca e frica de adversare..daca nu isi schimba gandirea nu va trece de locul 4
:-) Te rog mult, fara "V-A laudat-i degeaba" n-ai facut nimic.
Nici cand o sa aiba Serena 45 de ani ...nu o s o bata Halep ...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.