Alte știri din fotbal
Nana Boateng, prezentat la Petrolul Ploiești! Urmează atacantul
0
Încurcată de Petrolul, Dinamo umblă la „pușculiță”: „Suntem în discuții pentru apărare, mijloc și atac”
0
Zeljko Kopic l-a scos din lot: 99% pleacă de la Dinamo!
1
Șeful VAR a fost „reactivat” pe post de secund! » A avut mai multe meciuri în țările arabe decât în Superligă
0
Știri din fotbal internațional
Cristiano Ronaldo, golul #961: cum a înscris astăzi, în campionat
0
Câți bani a obținut FCSB din participarea în grupa unică Europa League
2
Mărturia chirurgului care l-a operat pe unul dintre fanii lui PAOK rănit în accidentul din Timiș: „E un miracol că a supraviețuit, dar...”
0
Chivu face „hattrick-ul” la Inter » „Conduce cu claritate, entuziasm, determinare și arată perspicacitate tactică”
3
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Trebuia să îl fac pe soțul ei să o părăsească pentru a putea rămâne cu ...
Libertatea
Mobilizare pentru Autostrada Bucureștiului: circulăm la vară pe A0 între A2 ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Ministrul de Externe maghiar, intervenție la două cluburi din Ungaria, ...
Libertatea
Danemarca-Suedia euro2004 2-2 in ultimul meci ca sa ii scoata pe Italia din grupe Italia cu 5 puncte nu sa calificat ia durut pe nordici in pl de ce a spus presa dupa.Astia vecini adevarati nu ce a facut Halep e denigrant a tras pt americanca in loc sa o ajute pe Ivanovici.
am respect pt Wozniacki si Ivanovici ele au jucat pe bune contra Serenei,ce a facut Halep e un blat ordinar sau un non combat sau e prea slaba .
De aceea nu va reusi sa castige ceva cu adevarat important Halep ... pentru ca nu stie sa isi foloseasca si mintea un pic.In loc sa joace pentru ea si sa isi vada de interesele ei personale...ea sta sa vada daca ii corect sau nu sa castige altele in fata ei ....of doamne o coplila atat de proasta ii Simona asta. Si ce daca altii se ofticau dupa aceea ....ea ramanea cu ce isi dorea (bani puncte si premii)..asa stai tu sa faci ce zic strainii ca pe ei ii dor undeva de romani...nu ca ar castiga ceva prea curand cu mentalitatea ei.
marea greseala o reprezinta faptul ca ala nu se numeste blat in momentul in care tu-ti vezi interesul tau.Daca interesul simonei era sa piarda la ivanovici in 2 seturi asa trebuia sa faca,a fost o decizie proasta sa piarda in 3 seturi asta e clar.Are impresia cineva ca daca interesul altei jucatoare inclusiv al serenei ar fi fost sa piarda nu ar fi pierdut????hai sa fim seriosi,numai noi ne dam mai fair play ca altii si ptr asta avem mii de exemple
RESPECT SIMO
A procedat bine Halep că n-a făcut "blat" cu Ivanovici și a ajutat-o astfel pe Serena să se califice în semifinale la Turneul Campioanelor? Da 72% (18323 de voturi) Nu 28% (6941 de voturi) //////// qpax (5778 comentarii) Ca sa raspund la sondaj ... NU! Simona trebuia sa faca 'blat' cu sarboiaca si sa mearga amandoua mai departe! O decizie care a costat-o peste un milion de euro ... nu stiu cine o sfatuieste, dar a sfatuit-o prost (probabil i-a zis ca poate sa o bata pe sterena de 2 ori intr-o saptamana ... lol); 26 Octombrie 2014, 18:43
BRAVO SIMONA HALEP!
Mă bucur pentru ceea ce a făcut Simona. Este o inocentă într-o lume în care toți se mănâncă între ei. Respect! Oricum, este un turneu de rang secund. Cele patru Grand Slam-uri ale sezonului sunt baza.
Senna si Proust in acea ultima cursa care decidea campionul mondial....
Ceea ce ramane scris si ceea ce lumea o sa-si aduca aminte, ramane doar numele castigatoarei, restul e cancan si mentalitate tipic mioritica.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.