Alte știri din fotbal
Nicolae Dobrin putea ajunge la Universitatea Craiova! Scena cu „Gâscanul” în tricoul Științei și de ce nu s-a mai făcut transferul: „Păunescu l-a furat de la Pitești, apoi s-a ajuns la Ceaușescu”
0
Transfer spectaculos în Liga 2 » Jucătorul crescut de Valencia a efectuat vizita medicală și urmează să semneze
0
Sandu Boc știe ce nu funcționează la FCSB! Teorie surprinzătoare despre chinurile campioanei: „Sunt puțin dezamăgit”
3
Giovanni Becali, poveste neștiută cu Rinat Ahmetov: „Era o scenă cu balerine și noi stăteam ca mafioții. Atunci l-a luat pe Marica”
0
Știri din fotbal internațional
Otto Hindrich, debut de coșmar la Legia: 3 goluri primite și o mare gafă
0
FCSB la Zagreb, în arena care a surprins începutul unei tragedii istorice: 36 de ani de la revolta ce a anunțat războaiele sângeroase din Iugoslavia
0
Lothar Matthaus, accident la schi » Va fi operat astăzi la Munchen
0
Raul Rusescu a dat scorul exact la Dinamo Zagreb - FCSB: „Vedem 4 goluri”
0
Lifestyle
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
0
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
2
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
La 47 de ani, mama juniorului din Superligă a rămas în costum de baie și s-a tolănit pe șezlongul acoperit de zăpadă: „Ce zice băiatul tău?”
22
Avocata care plănuia să „răzbune” moartea fiului ei prin asasinate, ...
Libertatea
Fermierii au o idee simplă care poate salva hrana românească: „Clientul ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Donald Trump, ofertă de 1.000.000 de dolari pentru fiecare locuitor din ...
Libertatea
Cea mai mare problema a sarbului e procedura penala,ce o asteapta in australia si in spania,cu deportare,cu interdictie pe 3 ani,in spania cu incalcarea prevederilor din regimul de carantina,pasibila cu pedeapsa cu executare..bineinteles ca in serbia nu vor fi repercusiuni penale ca acolo e spartacus si mantuitor si fac ceva sarbii pe legi..mai are sarbul o problema destul de mare cu erodarea imaginii,la nivel mondial,peste tot va fi hulit,exceptie facand cativa capsunari sarbi si romani care oricum nu prea prind bilete scumpe pe la rg,wimblendon,miami,new york,etc.
Imaginați-vă să completați un act oficial și să mințiți în el și apoi să spui că a fost o eroare umană. Ce ați păți? De asemenea, mă întreb, dacă era de etnie romă, cum ar fi fost comentariile?
nu mai exista nimeni ca asta :))))))))))))))))))
oooooooooooOOOO da !! a aparut si desteptul tarii :))))))))))))))) FIX DE TINE AVEAM NEVOIE !!!
Asta-i cea mai mare problema a sarbului !! “Marele specialist” in tenis din Romania nu-l mai poate privi jucand tenis !! Asta da durere !!
pt binele oamenilor din jur, sper ca a falsificat testul covid. muritorii de rand l-ar ierta mai repede ca a falsificat test covid sa mearga la AO sa faca cascaval, decat daca a avut covid si a infectat oameni intenti0nat
CTP - propagandist al vaccinarii.
nu e nimic abuziv pentru un om care ori a falsificat un test covid ori a infectat oameni avand covid, si a mai si mintit in formular. concluzia ta ca el cauta dreptatea este de-a dreptul hilara :)))))))))) cauta cascaval, nu dreptate
De multe ori nu sunt in concordanta cu ceea ce spune CTP, dar referitor la mineriada nu ai dreptate ca el ar fi scris un articol de sustinere a minerilor; din contra, stiu ca a semnat cred ca primul articol din Adevarul in care il critica pe fata pe Iliescu... parca titlul era "Daruri pentru presedinte". Atitudinea lui artagoasa si chiar agresiva nu mi-a placut niciodata, dar in cazul Djokovici are dreptate.
sa fim seriosi...ctp...nu se pricepe la tenis...el doar are impresia ca se pricepe...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.