Alte știri din fotbal
Marius Croitoru crede că FCSB a descoperit o „nestemată”: „E foarte talentat, are un viitor frumos!”
0
Și-au marcat victoria! Ultrașii din Peluza Sud au venit la stadion în seara meciului Universitatea Craiova - Oțelul
0
Jucătorii de la FC Botoșani cred în calificarea în play-off: „FCSB nu era într-o perioadă bună, dar le-am dat noi puțin avânt”
1
După Ngezana, încă două accidentări la FCSB: „Mâine vedem cât vor lipsi”
0
Știri din fotbal internațional
Al-Okhdood - Al Hilal » SET încasat de Șumudică: a primit 3 goluri doar de la Benzema!
7
Imagini istorice la Milano! Cristi Chivu a purtat torța olimpică
8
Situație incredibilă pentru Leicester » Sancționată drastic, e aproape de retrogradarea în a treia divizie
0
Partenera lui Vinicius junior vine cu detalii din viața intimă: „Când merg la ginecolog, trebuie să mă consult cu medicul lui Real Madrid. Pentru orice unguent!”
2
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Robert Negoiță, după perchezițiile DNA: I-am făcut un deserviciu fratelui ...
Libertatea
„L-am avertizat”. Omul de afaceri Dragoș Sprînceană rupe tăcerea, după ...
Adevărul
VIDEO „Nu, dom' profesor, nu loviți calul! Nu așa!” » Hipodromul tăcerii ...
GSP SPECIAL
Robert Negoiță, pus sub control judiciar, după ore întregi de audieri la DNA
Libertatea
deci cum ar veni, curatarea sportului alb de oameni care folosesc substante interzise e mai putin important decat spalarea unui sportiv dopat in ochii suporteriolor de ocazie doar pentru ca le place acelor suporteri sportivul dopat?
Înainte era din China acum din Canada, oricum este clar că este o conspirație și cineva are ceva cu Simo a noastră din cauză că este româncă, invidioși că avea prea multe grand slam uri câștigate și că este sus, și este normal ca noi să băgăm mâna în foc pt ea și să credem mai ceva decât în Dumnezeu în nevinovăția ei, așa sunt străinii răi și la fotbal unde îi țin pe ai noștri pe bancă și joacă cu alții din țări puternice și influente gen Nigeria, Ghana, Uganda
Pentru multele ocazii in care am fost mandru, in care am fost gratulat de colegii mei de toate nationalitatile, Halep e pentru mine un sportiv ce trebuie aparat. Pentru cum Johanis s-a lipit abil de ea, cred ca e momentul sa acorde suportul necesar pentru albirea unui OM de interes national. Nu mai e vorba de neica nimeni de pe strada, de Gogu de la scularie, e vorba de SIMONA HALEP, care a tinut cu mandrie steagul Romaniei sus, care ne-a facut mandri si iubitori de sport (sper). Asa ca Mr President... activreaza orice celula consideri tu, vrem sa fim spalati, curati, iar fata asta sa-si traiasca gloria sportiva pe care o merita. Pentru hateri care considera ca interfereeaza politicul.... Sleep well... fiti fericiti in bula voastra...
De la bun inceput toti comentatorii lucizi din tenis au afirmat ca toata nenorocirea Simonei Halep provine de la colaborarea cu Academia de tenis a dubiosului antrenor Mouratouglu.
S-a amânat un an verdictul, sa poată șterge urmele in cazul celorlalți sportivi de la academie.
'Fereste-te de greci chiar si atunci cand iti aduc daruri.'
Bombă după un an!! Timpul GSP "se mișcă" în afara universului cunoscut. Carlo Rovelli ar fi fericit să afle cum a reușit fițuica românească așa ceva.
Oare de ce o fi plecat Coco Gauff de la "Academia Fanariotului" si a revenit in sanul familiei?! :)
... "şi-a făcut treaba" candice gohier ... "a încălţat-o bine"pe Halep ... oare cine 'i-a livrat comanda' ? n-o să aflăm niciodată
Trebuie dovedit că Serena s-a dopat şi totul este OK. Deci Tiriac şi Nastase arătați că aveți un cuvânt de spus.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.