Alte știri din fotbal
Unde a mers Elias Charalambous, la doar o zi de când Gigi Becali a spus că îl vrea înapoi la FCSB
0
Play-out-ul din Liga 2: 8 partide se joacă în același timp
0
Chindia Târgoviște - FC Voluntari, în etapa #6 din play-off-ul Ligii 2 » Gol în minutul 4
0
Primele două nume noi ale Rapidului pentru noul sezon de Superligă!
0
Știri din fotbal internațional
Kevin De Bruyne, gol după șase luni! » Performanță formidabilă pentru jucătorul meciului cu Cremonese
0
Eyupspor - Gaziantep, în runda 31 din campionatul Turciei » Debutul lui Mirel Rădoi pe banca noii sale echipe
0
Arsenal - Newcastle, în runda 34 din Premier League » Luptă crâncenă pentru titlu
0
Probleme pentru Cristi Chivu înainte de finalul sezoului » Inter și-a pierdut un jucător pentru cel puțin două săptămâni
0
Lifestyle
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Primele imagini: noua Dacia Evader a fost surprinsă astăzi pe stradă!
0
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
5
„O să îmi pun o poză în lenjerie și o să îmi bubuie Instagramul” » Gluma sportivei numită „cea mai frumoasă din România”
19
Atac intens al Rusiei în Ucraina: „Suflul s-a simțit în Galați, mi-au ...
Libertatea
Scandal între Italia și Elveția: Roma refuză să plătească spitalizarea ...
Adevărul
Banca Națională a României, decizie spectaculoasă la 40 de ani de la ...
GSP SPECIAL
George Simion continuă să-l atace pe Nicușor Dan după ce a fost reclamat la ...
Libertatea
Un singur cuvant: Haleputza
A avut dreptate Tiriac cand a declarat ca Simona nu avea ce cauta in Romania sa se sparga in figuri,ci trebuia sa ramana in strainatate si sa se antreneze asa cum procedeaza orice jucator profesionist.
Mai degraba vizuinar.
da, sunt un vizionar, asa e situatia. e naspa ?
"fraierul" asta de antrenor a facut o jucatoare imbatabila din kim clijters. Spulbera belgianca pe oricine cu el la timona. Problema e ca degeaba ai super antrenor daca nu ai materialul uman. E ca si cand l-ai aduce pe Guardiola si ii ceri Champions League cu o echipa ca Otelul sau Concordia. Simona si-a aratat limitele, a beneficiat de niste conjuncturi favorabile si a ajuns pe locul 2 pe care o sa-l paraseasca in curand. Oricum nu e putin lucru sa fi chiar si in primele 15-20 de jucatoare ale LUMII !!
"revenita dupa o scurta pauza"?! ha-ha-ha!
Nu are fata de locul doi,ocupat datorita circumstantelor...acum se vede ce poate !!! , ,
mai oameni buni voi nu va imaginati cata munca a depus fata asta sa urce atat de mult lasand la o parte faptul ca si a taiat din tzate ;chiar nu merita criticile noastre ;ganditi va ca sant sute de jucatoare care abia asteapta sa o intreacain clasament;acum ar avea nevoie de incurajari iar daca isi revine este intr adevar io jucatoare de calibru; daca nu asta e pentru ca ea si a atins visul
O spui de parca ar fi stat in top 5-6 ani si acum are vreo 30 de ani. Are 23 de ani, mai are timp de un urcus important...
Ne lasati cu Halep. Pana acum nu a jucat talentul ei ci foamea din ea si disperarea de foame. Cand motivul disperarii a incetat a incetat si talentul ei. Ea lucreaza sa imbunatateasca engleza si alte chestii. Antrenorul de acum a beneficiat de maturizarea sau efectul , platoul cum vrem sa zicem al muncii antrenorului de denainte. Acum sunt roadele muncii celui de acum adica dezastruoase dar poate e ma frumusel mai elegant mai de societate de nationalitate mai nobila etc. Trebuia sa l demita dupa us open sau dupa dezastrul de la turneul imediat urmator. Noi nu vedem crestere la Halep si e in cadere libera. De 2 luni nu bate pe nimeni.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.