Alte știri din fotbal
Triplul campion din Superliga intră în cușca RXF » Adversar din lumea show-biz-ului
0
Selecționerul care a calificat România la Campionatul Mondial: „Avem un jucător pe care scrie Real Madrid”
4
Basarab Panduru a văzut lista de 5 selecționeri a lui Stoichiță și „a explodat”: „Pe ei doi de ce i-ai pus? Ne batem joc?!”
1
Urmărește Rapid „hattrick-ul” la transferuri? » Părțile implicate neagă vehement mutarea
3
Știri din fotbal internațional
Unul dintre cei mai buni jucători din Europa a ajuns de nerecunoscut » Se scuză cu fotografii editate, dar antrenorul „l-a dat de gol”
1
Atletico Madrid - Barcelona, derby-ul etapei 30 din La Liga
0
Pep Guardiola, mesaj clar pentru titularul său: „Dacă nu e fericit la Manchester City, trebuie să plece!"
0
Pista Radu Drăgușin revine puternic în atenție la vară: „Oportunitatea e oferită de prețul fixat de Tottenham!”
0
Lifestyle
Gluma lui Gabi Torje, după ce l-a văzut pe Ilie Bolojan la câțiva metri de el: „Nu știu dacă am voie să spun”
12
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
Cursă contracronometru pentru găsirea pilotului american al avionului ...
Libertatea
Iranul duce un război mai inteligent pe măsură ce își epuizează stocurile ...
Adevărul
Cum s-au antrenat astronauții din misiunea Artemis II spre Lună: ce este ...
GSP SPECIAL
Nati Meir se pregătește pentru liberarea condiționată, deși n-a achitat ...
Libertatea
Azi sa incheiat cu norocul mediocritatii din ultima perioada. Va ajunge din prea multa dragoste de bani colega de Top 200 cu Sorana Carstea.....O vizita la psiholog ar fi obligatorie si desigur mai putina infumurare la adresa antrenorului....daca are asa ceva!
Slava domnului ca a pierdut! ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
OBOSITA RAU DE TOT. PREA MULTE MECIURI ARE DE JUCAT. :))))))))))))
Ai fost la fel de vocal si la fotbal cand era vorba de "echipa nationala"?
e obosita pentru ca a jucat pt Romania!!
Simona are nevoie de un antrenor care sa o invete cum sa ramina constanta pe parcursul unui an. Probabil ea nu se poate concentra suficient pt a depasii unele momente dificile din timpul partidelor. Are nevoie de un preparator psihic. Tenisul este si un joc mental, foarte angajant la nivel psihic, in care puterea de concentrare si vointa de a cistiga sint foarte importante.
Sa-i ia naiba de nemti cu Porsche-ul lor, ca de la ala ni se trag toate, traiam o poveste frumoasa de iubire cu campioana noastra si au venit astia cu Porsche-ul sa ne dezbine :))
Dar ati observat ca nu a mai avut aproape deloc fani prin tribuna, ca de obicei ? Sa aiba vreo legatura cu faptul ca a lasat echipa la greu în Canada ?
Nu-i asta,a facut rodajul porsche-ului de la Stuttgart.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.