Alte știri din fotbal
Cine a câștigat prima cursă directă dintre Gabi Tamaș și Adi Petre la Survivor 2026
0
Remarcatul lui Mihai Stoica în amicalul FCSB - Beșiktaș: „Excepțional”
0
Se naște o nouă forță în Moldova? Pe ce se bazează Petre Grigoraș în lupta pentru promovare
0
A fugit din cantonamentul din Turcia și ajunge în Superliga României
0
Știri din fotbal internațional
Am aflat a doua semifinalistă la Cupa Africii pe Națiuni » Superliga a rămas fără reprezentant în competiție
0
De necrezut! PSG vrea să îi ofere un salariu aproape dublu lui Ousmane Dembele, însă acesta refuză
0
După nici două luni, dublul campion al României este din nou liber de contract
0
Fundașul central Grigore Turda schimbă echipa
0
Lifestyle
Cum arată fosta soție a lui Walter Zenga la 44 de ani » Apariție spectaculoasă la început de an
7
Moștenitoarea imperiului Lamborghini a provocat controverse în Italia: „Ce faci, le dai peste nas?”
1
Femeia care l-ar fi refuzat pe Cristiano Ronaldo, apariție ireală de Anul Nou » Au rămas fără cuvinte când au văzut ținuta
3
Clipul viral cu Novak Djokovic și o influenceriță superbă a încins internetul » Sârbul s-a furișat în spatele ei și a învățat-o cum se face
0
1.864.000 de euro sunt ceruți de la 8 români, care au fost prinși în țară ...
Libertatea
Jafuri în serie cu un Porsche: un român este acuzat că a jefuit 10 ...
Adevărul
Povești incredibile de la Brașov: „Am zbughit-o cu Lăcătuș. Ne atacau cu ...
GSP SPECIAL
Cât cheltuie România pentru mâncarea și confortul deținuților. Piepteni de ...
Libertatea
Urata prezentare, asteptam altceva ... ceva mai bine gandit si mai frumos expus ! La prima vedere ( citire ) pare o povestioara rupta din topor !
ce articol jenant. pana acum 3 din 3 comentatori spun asta. dar evident, geambasu le stie mai bine decat noi.
Da, sesizăm ușor diferența dintre o compunere orbită de veioza biroului și baletul creionului pe blocnotesul traseelor pariziene. Colateralele bine surprinse și lipsa aguridei, pun în valoare descrierea unei finale demne de toată lauda. Având în vedere confruntarea cu Nadal, din semifinale, la ediția actuală a RG ar fi trebuit să avem două festivități de premiere. Nole, cel cu smash-ul de copil, a oferit tânărului său admirator „racheta punctului de aur”, pentru a exersa lovitura ce-i lipsește. Pentru el această lovitură se execută întâmplător, este incompatibilă cu titirezul scurtelor ce se înșurubează în terenul advers. Contrascurta pusă în limita stângă a careului mic, la câteva zeci de centimetri de fileu, va dăinui mult timp în mintea celor care au văzut finala.
Cum naiba "era evident pentru oricine" ca Tsitsipas isi castiga mai lejer serviciul in primul set cand el n-a luat un punct la retur pana la 4-4, in timp ce Nole ajungea mereu la 30 sau avea mingi de break pe serva grecului? :)) Iar next gen-ul asta e deja al doilea sau al treilea de cand cei trei domina tenisul. Unii 'pustani' din next genurile astea deja bat spre retragere. Vorba lui Nole, tot el, Rafa si Roger sunt next gen. Poate doar Medvedev sa se poata bate cu ei, are ce-i trebuie.
WOW !!!...Să citești și să nu crezi !. Bravo domnule, ține-o tot așa, "pas cu pas" !...:)))
Scris de un suporter care incearca sa pozeze in jurnalist.Cum sa spui ca in primul set isi facea mai usor serviciile Tsitsi?revezi setul, statistica,mai ales pana la cazarura lui Nole. Doar cu ironia la adresa smashului ai dreptate.Dar e uimitor cum castiga sarbul si cu smashul ala comic
Multumesc de mustrarea gratuita....tipica pentru voi, ce sa mai zic !
Ogarul imperial ?!?!Nefericita ,neinspirata si malitioasa comparatie, Mr Geambasu !Lung, fad, rece si partinitor articol ! Nu sunteti fanul lui Nole, este evident, dar sa acuzati cel mai mare tenismen actual si cel mai important sportiv pe care l-a dat vreodata Serbia ca are un smash mai rau decat un junior....aceasta denota rautate si antipatie fatisa ! Dezamagitor articol si plin de venin, cu spoiala de finetze jurnalistica !Sorry, nu tine decat la *** ! M-ati dezamagit crunt!Din nou ! Mergeti acasa si ascultati cu seriozitate un Dream Theater adevarat si poate va mai echilibrati zen-ul !
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.