Alte știri din fotbal
750.000 de euro către Neluțu Varga dinspre deținătorii drepturilor TV ale Ligii 1: afacere imobiliară sau ajutor pe ascuns pentru CFR Cluj? » „N-aveam nicio problemă s-o facem direct”
0
Efect de domino la FCSB: „Ne gândim să meargă împrumut”
3
Postul unde România are cele mai mari probleme în viziunea lui Florin Prunea
2
Adi Mutu și hăul remarcat la Istanbul: „Când aud asta...”
5
Știri din fotbal internațional
Detalii de la negocierile dintre Juventus și Dusan Vlahovic
0
Senegal a adus trofeul Cupei Africii în Europa: paradă în fața a 70.000 spectatori
0
Întărire de marcă pentru Real Madrid: revine pe teren după patru luni
0
Thiago a izbucnit în lacrimi în minutul 20 al meciului caritabil dintre Liverpool și Borussia Dortmund
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Viktor Orbán, furios pe maghiarii care l-au huiduit la Gyor, un bastion al ...
Libertatea
Cel mai periculos oraș din lume: oamenii trăiesc doar 35 de ani din cauza ...
Adevărul
Ce ar trebui să știe bărbații despre sănătatea femeilor: „Ele cred că o iau ...
GSP SPECIAL
Cum a ratat Trump principalele cinci obiective în războiul cu Iranul. ...
Libertatea
surpriza mare!nu cumva a fost invers?mai astept o zi sa vad daca nu cumva ati gresit
Se vede ca te pricepi la tenis :))) Ghici, in ce tur se poate intalni Simona cu Baroni ? :)))
Cand da de greu se da iar accidentata ... cunoastem.
SUCCES SIMONA! HAI ROMANIA!
Mare grija la lucic baroni .a mai chelfanito de 2 ori pe halep a voastra ...pardon dar cine n.a chelfanito .saraca .daca ai ajuns sa te bucuri in asa hal dupa un asemenea meci cu o asa adversara inseamna ca tacit recunosti valoarea lui halep .sper sa pricepi ceva din ce am spus .daca nu s.o gasivreunul sa.ti deseneze.decat sa.ti curga mucii pe la mese mai bine ai veni sa ciocnesti doua oua ca tot e pasti .capalyne .:)))).ai grija sa nu te umpli de albus .:))).
N-o vad deloc bine pe Angelique au si ăia Fosforii lor, va fi vai de chielișica ei ... :-)
Kerber a facut DOUA tari de ras :)) Germania si Polonia ! :))
Nea Borcea a zis o vorba mare: campionatul se câștiga cu echipele mici :-) Acum pare sa fie adevarat si in tenis, Simonei jucatoarele mult mai slab cotate ii pun probleme infinit mai mari decat cele din top 10. Ca ai adus vorba de Angelique, ea e deja in drum spre Roma, deci a facut Germania de ras ... :-)
O victorie clară împotriva japonezei care a avut minge de meci la AO cu Kerber si putea opri parcursul senzational al acesteia acolo încă din primul tur. Parca e mai multă siguranță in jocul Simonei dar trebuie sa așteptăm si meciurile mai tari. Sa speram ca Irina va reuși si ea o victorie cu Bouchard, ar fi excelent.
Hai ca s-a terminat cu noroc :-) Bravo Simonica, felicitari Sorana si Patricia, hai Irina!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.