Alte știri din fotbal
Olimpiu Moruțan, primele cuvinte în calitate de rapidist: „Altcineva nu ar fi rezistat dacă era în locul meu!”
0
Mihai Stoica a numit cele două echipe care se bat la titlu în Superliga: „Pe ele le văd”
0
Hermannstadt - Dinamo, în etapa #23 din Superliga » Opruț își învinge fosta echipă!
11
Dennis Politic, OUT de la FCSB: „Negociem cu un club pentru el”
8
Știri din fotbal internațional
„Plin de amărăciune, probabil nu primește sex acasă!” » Antonio Conte a fost făcut praf de fostul său golgheter
0
Inter - Pisa, în debutul etapei #22 din Serie A » Echipele de start
1
Dzekomania la Gelsenkirchen » Suporterii lui Schalke au cumpărat mii de tricouri ale atacantului de 39 de ani!
0
Eden Hazard revine în atenție cu un transfer în Italia » E colegul lui Ronaldinho, Eto'o, Roberto Carlos și Zenga!
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Tudor Chirilă, replică dură pentru Grindeanu: „Sluga lui Dragnea, prietenul ...
Libertatea
Posesorul unui Ferrari de 38,5 milioane de dolari și-a dezvăluit ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Ce a răspuns Nicușor Dan, întrebat dacă România va plăti un miliard de ...
Libertatea
m-a amuzat declaratia ei, precum ca adversara a jucat foarte bine! majoritatea punctelor facute de dulgheru au fosy greseli ale rusoaicei, care a jucat ca o cizma, dar a castigat fiindca alexandra este facuta pentru hard la fel cum este orice zgurista de 1,50 inaltime.
Flicitarile mele Alexandra!!!! da 17 duble greseli poate sa insemne in acelasi timp nici un game facut cadou ;) oricum abea si'a revnit dupa accidentarea de la genunchi
Prima data nu mi-a venit sa cred cand am auzit de meciul asta.... Dulgheru nu mai joaca nimic de 6 luni.... ma bucuram ca si-a revenit. Dar cand am vazut aici in articol ca Sharapova a facut 17 duble greseli..... m-am razgandit. Nu cred ca fac nici eu atatea si joc tenis o data pe an :)). Practic inseamna 4 gameuri facute cadou.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.