Alte știri din fotbal
Momentul care a stârnit hohote de râs în studio și l-a făcut pe Raul Rusescu să exclame: „Vai de capul meu!”
0
David Miculescu a răbufnit: „E o umilință! Dau și un exemplu absurd acum”
1
Ironia supremă! Faza serii pe Arena Națională, la FCSB - CFR Cluj
1
Daniel Pancu a început să țipe la flash-interviu: „Eu acum am aflat! Nu e egalitate!”
0
Știri din fotbal internațional
AS Roma - AC Milan 1-1 » Rezultat excelent pentru Cristi Chivu, care se desprinde în fruntea clasamentului din Serie A
0
Noapte sângeroasă! Au apărut imaginile: sârbii și croații s-au luat la bătaie, 23 de răniți
0
Juventus - Napoli 3-0 » Campioana Italiei, OUT din lupta pentru „Scudetto”?
2
Endrick a reușit primul „hattrick” în Ligue 1 și Lyon rămane în TOP 4
0
Lifestyle
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
9
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Instructor de schi, despre diferențele între pârtiile românești și cele ...
Libertatea
Revoltă în comuna unde s-ar fi mutat suspectul de 13 ani al crimei din ...
Adevărul
„Elementar, dragul meu Watson!” » Părintele celui mai celebru detectiv a ...
GSP SPECIAL
Zeci de mii de români și polonezi au plecat din Marea Britanie, împinși de ...
Libertatea
meciurile de la wimbledon sunt transmise de digi2 di 3 sau daca ai cont pe bet365 si acolo poti sa vezi
cum de nu stiiiiiiiiiiiiiii?
o avea si bulgarul partea lui de vina - la partea aceea de la brau in jos ma refer...
dar pana la urma cine zici ca va castiga? eu cred ca la baieti djokovici si la feminin williams ...si apropo ,sti cumva unde pot sa vad si eu meciul de maine al simonei?
Hewitt e slabut demult..mai are doar zvancniri si Tsonga e inconstant..si totusi a pierdut la Gulbis.care e pe 30 cu aproximatie..nu e chiar asa slab cotat
intr-adevar,recunosc ca nu am vazut meciurile si nu vreau sa le iau din merite celor care i-au invins,doar ca imi vine greu a crede efectiv ca ieri nadal,azi federer,tsonga,hewitt,sharapova ies asa pe rand
se mai intampla
Inseamna ca nu ai vazut meciurile..cel putin azi a jucat ucrainianul senzational..foarte ofensiv
Plin
Plini de Stucani p-aici care vad numai conspiratii cu casele de pariuri. Ntz ntz, si ziaristii turci ar fi invidiosi pe voi, dragi comentatori.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.