Alte știri din fotbal
Chindia - Farul, prima manșă a barajului de promovare/menținere în Superliga » Echipele de start
0
Pariul lui Gigi Becali s-a săturat de FCSB: „Nu vrea să mai continue acolo”
1
La doar 5 zile de la ultimul meci, gazonul echipei din Superligă se prezintă într-o stare deplorabilă
0
O nouă lovitură! Gigi Becali, obligat de instanță să-i plătească daune lui Talpan » Prima reacție a juristului „Demnitatea și respectul trebuie apărate”
2
Știri din fotbal internațional
Andrew Robertson a dezvăluit discuția care i-a schimbat cariera la Liverpool » „Nu știam ce să-i spun lui Klopp”
0
Rafa Benitez va primi o avere, după ce a fost dat afară de la Panathinaikos
0
Primul jucător dorit de Cristi Chivu și-a dat acordul » Detaliile contractului și formula de transfer la Inter
0
Liverpool pregătește transferul de 100 de milioane de euro pentru „noul Salah” » Puștiul-minune care a explodat în Bundesliga
0
Lifestyle
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
2
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
6
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Cum a ajuns Max Korzh să adune în București fani din peste 50 de țări prin ...
Libertatea
Simona Halep rupe tăcerea după retragere! Ce a împins-o să se refugieze în ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Opt concurenți au căzut în râpă în Bucegi, la ultramaratonul „Transilvania ...
Libertatea
are perfecta dreptate ar trebui lasata in pace iar presa sa o ignore! oricum s-a cam terminat cu ea ca sportiva mie unul imi inspira mila parca ar fi un Mitea al tenisului la anul pe vrmea asta o sa aflam din cand in cand ca a iesit din turul 1 din nustiu ce turneu de calificare dar nu inainte de a rupe vreo 2-3 rachete si a chema un medic sa-i taie unghiile de la picioare iar peste 3-4 ani probabil ca va umple paginile de scandal monden ca a divortat de nustiu care cocalar machedon!
Turneul de la Bucuresti e un fel de praf in ochi. Organizatorii si-au facut reclama, dar ea nu a avut nimic de castigat profesional, poate mai rau a incurcat-o. Imi mentin parerea pe care o aveam si anul trecut, si acum 2 ani. In tenisul feminin nu (mai) exista jucatoare de top, Halep si Bouchard care au un sezon catastrofal(mai ales Bouchard) se mentin in top doar pentru ca urmaritoarele lor sunt la fel de praf.
de acord...este problema ei de profesionistă...noi ne bucurăm de victorii și o încurajăm la succese...unii,alții o critică...ea trebuie să acepte și criticile...și o va face...la asemenea nivel sunt și sincope...vezi și Nadal...și alții...Radvanska este in cădere de mult,dar își vede de treabă...urci,cobori și tot așa...mi-ar fi plăcut să vină la București...era un răspuns din partea ei că privește în ocii tuturor...Succes,Simona!...va trece criza...
Iar amesteci "iubirea de tara" cu "hai sa spunem ce vrea postacul de serviciu si clientul "pa caiet" de la carciuma din cartier". Pana la urma Halep se reprezinta pe ea in circuitul profesionist. Deciziile proaste-i afecteaza buzunarul personal nu PIB-ul sau "mandria de a fi roman".
De la Siomona Halep, citire*: "Nu am nici o obligaţie faţă de nimeni ca să fac ceva sau să mă port într-¬un fel, doar pentru că aşa vor unii" Cineva care poate gandi astfel, este una, dar sa o mai si spuna in public, arata ca de fapt spune DOAR CE GANDESTE si nicidecum NU GANDESTE ce spune! Si, fiinca-si iubeste tara, a “popularizat-o” la Londra, s-o “compatimeasca” pentru tratamentul “rau” la care este supusa la...Bucuresti! Luati aminte “rautaciosilor”, la Lomdra toata Lumea ma lauda, apreciaza cum inaintea fiecarui turneu declar ca-s pregatita, chiar daca, dupa ce am pierdut, declar ca am fost obosita, emotionata, fie...! Nimeni nu-mi spune ca am gresit nu numai ca am schimbat ca pe rachete, la mingiile noi, antrenorii, dar nici macar ca nu tin seama de sfaturile acestora, fiind de acord cu procedeul acesta. Mai mult, La londra, au inteles ca cea mai eleganta si de bun simt metoda de a renunta la un antrenor, chiar daca sta in acelasi hotel cu tine, este sa-l concediezi prin SMS. Asta-i Simona! Nu se lamenteaza! Ba, ca are probleme de presiune, ba ca nu le are, ba ca-o pregatita, ba ca-i obosita, ba...! Nu stie, din pacate nici nu "i se sufla", ca o critica, inseamna, deopotriva, comentarii pozitive, laudative dar si critice, fara nici "o rautate...". Preocuparea de baza in meci, a ramas grija de a aranja "cozorocelul" mai bine si...mai si si...cam atata! *citat din Gazeta Sporturilor 7/3/2015
traian mircea m.....Exista alternative, telecomanda televizorului are multe butoane :)))
criss....Si te oftici ? :))) Mai ai posterul ei...... labhaie ? :))))
Un barbat pt. o femeie poate fi un plus sau un minus,valabil si invers,in cazul ei e un minus.
Aici e problema ei ! Poti sa o faci sa renunte la "maciuca" !!??
de cand si.o trage cu uratu ala nu mai joaca tenis :)))) a dat de gust *** si de aia a cazut in halul asta.pai cum sa mai joace ceva daca toata ziua e calare pe vagabontul ala :))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.