Alte știri din fotbal
Dinamo - U Cluj, duel tare în Superligă » Primele informații de la „Arcul de Triumf”
6
A început Superliga Feminină » Campioana Farul a spulberat-o pe Rapid: 7 goluri marcate
0
UTA - Corvinul » Start în repriza secundă la Arad!
2
Scandalul merdenelelor a prins și în Superligă! Clubul care s-a prezentat în Piața Amzei
2
Știri din fotbal internațional
Lifestyle
ȘOCANT! Ce s-a ales de vila de 2 milioane de euro a lui Vasile Turcu, în 9 ani de la decesul fostului acționar de la Dinamo
4
„Călăreața apocalipsei” » Și-a lăsat mască urmăritorii cu noile fotografii provocatoare
4
„Dacă eram după bani, luam unul cu mai puțini copii!” » Replică tăioasă pentru cei care o acuză că s-a măritat din interes
5
Cea mai sexy hocheistă din lume, deconspirată de fani » Noul iubit este tot un sportiv
5
O româncă face carieră în Marea Britanie în lawtech. Alexandra Tudan: „Cele ...
Libertatea
Tragedie cumplită din cauza unui iPhone: un adolescent s-a aruncat în ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Petrolul continuă să circule în ciuda crizei din Ormuz. Operațiunea secretă ...
Libertatea
Mai hohoho!Unuia ca tine si daca aia i-ar arunca un *** in oala "s-ar amuza copios"!Ca asa e trandy!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Daca gluma asta ar fi fost despre Serena ***, toata lumea se amuza copios. Dar fiind despre natia noastra mareata, care niciodata n ar exporta cersetori, prostituate, infractori si ''colectori'' de fier vechi, atunci este o jignire de neiertat. Poate se inarmeaza si vreo 2 romanasi suparati si-i ***....cum sa se ia ei de poporul roman.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ba, ne lasi? Martipan sau glazura de ciocolata, sau ce mai esti tu, o fi cum o fi. Dar umplutura e slabutza ray
Intr-o societate normala, o persoana publica cu asa notorietate, are responsabilitati, nu se comporta ca un balaur...sau daca face asta, e taxat imediat de catre societate. Dar mentalitatea ta de simpleton nu are cum sa inteleaga principiile astea.
Iar dupa mentalitatea ta, cineva care n-a facut nimic toata viata are voie sa vorbeasca la pertu cu Nastase si sa-i ceara socoteala ? Vai ce mentalitate de pestera
Eu cred ca aceasta caricatură este o jignire la adresa românilor. Sa o vedem altfel: un român castiga o cupa, din metal, și începe sa strige: FIER VECHI!!! FIER VECHI!!! Adică: FER VECHI, MANCAT'AS!!! Iar personajul este o pasăre. Simplu, un alt mod de a pune ***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
si grecia, egipt sau fenicia sau sumerienii au contribuit la evolutie. pana si bacteriile atat de mult hulite stau la originea vietii pe pamant. asa ca sa lasam asta. lumea exista chiar si fara franta.
Sigur, doar Franta asta a dat pentru istorie, cultura si civilizatie...vai de steaua ta si a altor ca tine, judecati o intreaga natie dupa un pamflet al unei reviste. Tie-ti convine sa fii numit ***, doar pentru ca vezi o groaza ca ei prin Franta?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Doamne, ce mentalitate!!! Deci, cineva care a ajuns la o anumita notorietate, si-a cistigat automat dreptul sa jigneasca pe cineva...vai de capul nostru cu personaje ca tine care traiesc in pestera. Deci Nadal si Federer au dreptul sa trateze tot restul oamenilor ca pe niste gunoaie, pentru eternitate.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.