Alte știri din fotbal
Gigi Becali trebuie să plătească un milion de euro pentru fotbalistul dorit!
0
Marius Baciu a făcut marele anunț pentru fanii FCSB: „Suntem în negocieri avansate”
4
Eddy Gnahore a dezvăluit de ce a ales să semneze cu FCSB: „Îi înțeleg pe fanii lui Dinamo”
10
Dinamo are o nouă țintă: un internațional din Capul Verde
3
Știri din fotbal internațional
Precedentul care o sperie pe Argentina » Fundașii centrali titulari ar putea rata finala cu Spania de la Mondial
0
Lamine Yamal nu s-a antrenat astăzi cu echipa!
0
U Cluj - Dinamo Kiev, pentru o calificare istorică! Echipele de start + Informații de la stadion
2
Președintele Argentinei a văzut gestul fotbaliștilor și s-a enervat: „Să înțeleagă! Și selecționerul le-a spus!”
0
Lifestyle
Iubita englezoaică a jucătorului argentinian a purtat tricoul sud-americanilor: „A fost o experiență nebună”
1
„Ati văzut meciul de aseară?!” » Nadia Comăneci, discurs-manifest la evenimentul de azi! Le propune românilor un parteneriat: „Să-i împingem, să-i scoatem din cutie!”
1
După boicotul din tur, Craiova și Vitebsk au surprins din nou » Regulamentul UEFA prevede amenzi și suspendări
0
CFR Cluj și-a prezentat oficial noile tricouri pentru sezonul 2026-2027. Schimbări majore de design
4
Palatul Telefoanelor și-a deschis porțile istoriei. Povestea primului ...
Libertatea
Cazul care a divizat Italia: bijutier condamnat „pe viață” pentru că a ...
Adevărul
Românca angajată ca specialist la PSG, dezvăluiri de impact din ...
GSP SPECIAL
ANM anunță caniculă în șapte județe și furtuni în jumătate de țară, cu ...
Libertatea
Hai Simona...Hai Simona....sa moara toti frustatii cu bube pe fata care posteaza aici negativ. Hai Simona...Hai Romania
ti-e ti-e ciuda sigur. visai de mult sa o mirosi la subrat dupa un meci de 3 ore
sug eai o soseta cand ai scris asta?
Bine ca s-a epilat pe subrat macar...sa nu ajuna naiba pe Youtube mai populara ca Suarez. Trebuie sa se cizeleze putin asta e adevarul
break 1-0 !!! BRAVO SIMONA !!!
6-4 !!! BRAVO SIMONA !!!
ce face Simona ?? Joaca la relanti cu aia ....:)))
Serena pierde setul 2, tare am impresia ca va fi eliminata !
Eram cat pe ce sa te injur dar nu pot vorbi urat cu o persoana operata pe creier ... lobotomia unei natiuni !
Uitati-va la meciurile cacatovei si nu mai comentati de Simona.. sa nu va mai prind pe forum ca va sparg capetele.. analfabeti alcoolici !!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.