Alte știri din fotbal
Compară venirea lui Hagi la națională cu cea a lui Chivu la Inter: „Este exact la fel!”
0
Steaua - Chindia Târgoviște, meciul care deschide runda 2 din play-off-ul ligii secunde » Echipe de start
0
Gigi Becali răstoarnă calculele hârtiei: „Ea va fi campioană anul ăsta”
0
Marius Croitoru știe cum să bată FCSB: „Nu este greu să pregătești jocul cu o astfel de echipă”
0
Știri din fotbal internațional
Soția fotbalistului a spus ce o ține în formă maximă: „Fetelor, 3 ore pe săptămână!”
0
Gianluigi Buffon a decis și el să demisioneze, după gestul șefului Federației din Italia: „Așa este corect”
6
Messi, Ronaldo, Mbappe și Vinicius apar împreună în noua reclamă cu trimitere la Campionatul Mondial: cine câștigă „jocul”
0
Jurnalistul italian a trăit o experiență neobișnuită la Zenica: „Trebuie să vă povestesc ce mi s-a întâmplat”
0
Lifestyle
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cristian Anton a fost arestat preventiv. DNA a găsit peste 500.000 de euro, ...
Libertatea
Doliu în Oradea! Un medic a murit la 51 de ani după ce a suferit un ...
Adevărul
Sub stăpânirea lui Ridzi: Jiul Petroșani, „vaca de muls”, între blaturi la ...
GSP SPECIAL
„Cozile de topor” ale Rusiei din Biserica Ortodoxă Română. Cum pătrund ...
Libertatea
Ioane, du-te la cotet, a venit vulpea la gaini ! :))))
Bine ca esti tu destept! 1. Daca nu ai inclinatii spre limbi straine, poate o sa invete gramatica si mai multe cuvinte dar accentul tot de roman il va avea. 2. Daca sta 2 ani acasa s'a incheiat cariera ei in tenis! 3. Ca sa fii bun tenismen nu trebuie neaparat sa fii cult. Sunt atatia sportivi idolatrizati care nu leaga 5 cuvinte in alta limba (unii nici macar in limba lor natala). 4. Cine generalizeaza la modul asta e analfabet, e din romania .. normal, aia sunt numai hoti / cocalari / tzi / analfabeti - este mai prost decat prevede legea si oricum nu am ce discuta cu el!
ba...am auzit ca atunci cand erai mic in loc de suzeta aveai o soseta. de atunci ai ramas un frustrat
da, de-aia i-a facut reducere
cum spuneam, vezi ca nici tu nu stai prea bine cu engleza bai "learn english in 21 days for dummies". google translate ce esti
stie cineva daca e vreun criteriu dupa care jucatorii ajung sa joace pe arena centrala ? sau e pur si simplu aleatoriu ?
1. In ziua de azi a nu vorbi limba engleza e exemplu de imbecilitate 2. Cei din strainate se vor uita la ea in timp ce da interviuri si primul lucru care il vor remarca este : 'Pfai ce analfabeta si needucata e asta. Stai e cumva din Romania ?'. Gen : 'Bonjur a tut'+zambet albanez tam.p 3. Recomand sa stea pe acasa un an doi, sa faca scoala cum trebuie si asa s-ar mai cizela putin
Si Simona ? In sferturi o intalneste pe Ivanovic....daca totul merge conform asteptarilor, citatul iti apartine :))))
pe partea aia oricine poate ajunge in finala, noi speram sa fie Simona, dar na...cam imprevizibil pe suprafata asta
Rusoaica va avea meci cu Bouchard/Cornet inainte de cel cu Simona, daca totul merge conform asteptarilor. Va avea un meci al naibii de greu rusoaica cu oricare din cele doua!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.