Alte știri din fotbal
România U17, victorie uriașă în fața Portugaliei » La un pas de calificarea la Campionatul European
0
Mulțumim, Mirel Rădoi! » Conturile clubului au „explodat”: sumă uriașă venită de la UEFA pentru parcursul european
0
Ultimele detalii despre starea medicală a „câinilor” » Ce se întâmplă cu Pușcaș și cu Karamoko
0
Ion Țiriac, acid după eșecul României cu Turcia: „Vă spun o treabă foarte simplă”
0
Știri din fotbal internațional
Se anunță o lovitură fără precedent în Premier League » Scenariul care poate dinamita calculele pentru titlu!
0
Chivu pierde un jucător important la vară » Simone Inzaghi negociază deja cu fotbalistul lui Inter
0
Probleme pentru Arsenal » Încă un jucător indisponibil pentru Arteta
0
De ce a fost Steaua Roșie amendată de UEFA » Sârbii dezvăluie adevăratul motiv
1
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Consilieră relațională, despre sentimentele masculine: „În mintea multor ...
Libertatea
O rachetă Flamingo ucraineană a lovit o fabrică de explozibili la 750 km în ...
Adevărul
Cum se putea schimba soarta lui Gică Hagi: „L-am întrebat pe Ceaușescu, dar ...
GSP SPECIAL
Preț miei Paște 2026. Cât costă kilogramul de carne de miel în supermarket? ...
Libertatea
” Sorana, in afara faptului ca este o prezenta agreabila ” ...DA dacă este precum spui mătăluță atunci a greșit direcția. Cele cu prezențe agreabile se duc la concursuri de Miss și nu la o competiție de amploarea unui JO . Ea nu sa tras de pe sârma cu Loz in Plic ci a fost favorizată in detrimentul altor sportive cu o valoare și punctaj mult mai bun actual .
Asta e... nu intelegi, nu intelegi. De ce nu pe Patricia Tig (mai bine clasata) sau pe Irina Begu? Sau pe Jacqueline Christian (speranta)? Begu are 4 turnee castigate pe cand Sorana are unul singur, si ala castigat pe cand era bunica fata mare.
Pitipoanca asta nu are ce sa caute la olimpiada . Acolo trebuie sa mearga Niculescu care este buna la dublu.
Daca tu gasesti o sportiva mai in forma atunci te invit sa inaintezi niste sugestii federatiei de tenis. Altfel nu inteleg nemultumirea ta. Faptul ca avem un loc in plus pe lista nu e un lucru rau, ma vad nevoit sa repet asta.
Bine, daca nu are sanse la medalii, atunci poate ca e o tanara de perspectiva si nu stiu eu :))))
Jocurile Olimpice au furnizat mereu povesti deosebite, dar nu e vorba doar de medalii. Nu asta inseamna Olimpiada. E un eveniment special in viata unui sportiv. Un eveniment ce se intampla o data la 4 ani, si care s-a amanat/anulat doar in conditii speciale. Un reprezentant in plus pentru Romania e binevenit oricand. De ce sa nu mearga acolo daca are aceasta oportunitate si de ce sa nu te bucuri pt ea? Doar reprezinta Romania.
Loc in plus pentru ce? Pentru plimbare? Sau chiar crezi ca are sanse la medalii... :)))
Nu e un lucru rau ca se obtine o derogare, din contra, e un loc in plus la olimipada. Ar fi fost discutabil daca erau si alte jucatoare romance in preajma locului ocupat de Sorana in ierarhia wta ,dar din ce stiu nu sunt. Speculatiile ca e nora lui tiriac, ok, dar pana la urma e o reprezentanta in plus pt Romania, si asta e un lucru pozitiv.
Sorana nu mai are treaba cu tenisul de multa vreme. Mai poate sa faca un meci bun, dar la al doilea sau al treilea e gata. Mai degraba ar merge sa joace un meci la FED cup decat la olimpiada unde trebuie sa ai consistenta.
Faceți repede o plângere penală! Abuz nene, trafic de influență, corupție. Omul are respect internațional că din partea deștepților de români...... Hai joc de glezne, ușor și mai răsfirați
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.