Alte știri din fotbal
Universitatea Craiova și-a stabilit programul din Austria! Campioana României va întâlni o campioană și o echipă de top din Ucraina
0
Scandal la Sports Festival de la Cluj! Un arbitru adolescent ar fi fost pălmuit și înjurat de un părinte
0
Lovitură de teatru: FCSB l-a convins să revină a PATRA oară!
7
U Cluj, aproape de al șaselea transfer al verii » Vicecampioana României, acord cu jucătorul
1
Știri din fotbal internațional
Real Madrid, lovitură neașteptată pe piața transferurilor » Campionul european vine pe Bernabeu
0
Start în Germania - Curacao, cel mai dezechilibrat meci din grupele Campionatului Mondial
4
Erou național după golul din minutul 94! Qatar îl răsplătește regește pe omul care a scris istorie la Mondial
0
Blănuță are drum liber spre România! Concurență pentru Dinamo
0
Lifestyle
A făcut pasul cel mare! Internaționalul român a publicat primele fotografii
1
S-a însurat și Ștefan Baiaram » Imagini de la cea mai importantă zi a jucătorului Craiovei
3
Antrenoare de fitness, fosta ispită de la „Insula Iubirii” va fi noua prezentatoare de la „Observator”
0
Katy Perry, în centrul atenției la SUA – Paraguay, alături de fostul prim-ministru
2
CTP, după desemnarea lui Veștea ca premier: „Nicușor Dan vrea să spargă PNL ...
Libertatea
Primele semnale ale fisurilor din PNL: liberalii care au rupt rândurile din ...
Adevărul
Ce legături are cu sportul Adrian Veștea, noul premier desemnat: s-a pozat ...
GSP SPECIAL
Acordul SUA-Iran va fi semnat duminică și Strâmtoarea Ormuz va fi deschisă ...
Libertatea
Rusinica Simona draga!!! Ca sa joci tenis nu ajunge trebuie sa ai si claritate mentala in acest sport!!!!!!Daca erai destepta pute-ai si trebuia sa o lasi pe Ivanovici sa castige cu 2-0 si Serena mergea acasa!!Ce taranca prostuta!!Din pacate mai toti conationalii tai sunt la acesasi nivel mental cu tine Simona nu ma mir ca tara este in asa mare gaura economica!!!Tu chiar credeai ca o bati pe Serena dni nou?Trezeste-te la realitate !!!Victoria impotriva Serenei a fost doar un accident ,din pacate!!
Asteptam stiri la ora 19:00 despre Maricel care pescuieste lebede de pe lacuri.
Eu merg, sper sa batem frate ca nu i-am mai batut demult pe Gorjeni
N-a fost meciul mare pe care-l speram si asteptam. Data viitoare:) Felicitari Serenei, la fel si Simonei!
In ce partid corupt ziceai ca sunt desteptii care gandesc ca tine?! :D hahaha
Nu doar acum. La toate comentariile tale am vazut asta.
La rece spun ca Simona in primul set putea avea 4-0 dar Simona a fortat punctul la ghemul 2 si 4 in loc sa joace pentru ca a avut in ambele 40-15 si 40-0 si a pierdut ambele ghemuri.Daca castiga primul set,era greu Serenei sa mai joace cum a jucat..In fine,e o finala de turneu al campioanelor..Are timp Simona sa perfectioneze serviciul 1 si serviciul 2 .Timpul ne va arata cum va evolua Simona.Cert e ca are calitati remarcabile si ca are cea mai buna rapida miscare din WTA.Trebuie serviciu pus la punct si tehnica,plus venirile alea la fileu si sa nu se mai precipite sa forteze punctele.S ajoace,sa incerce sa returneze tot timpul si sa caute cu rabdare decisiva.
"pute-ai" ? Maestre, cred ca tu puti a prostie crunta. Ia uite cum s-au trezit postacii de tomberon sa atace iar. Fwtuvamumancwr de pramatii.
Scuze,când devalizezi...mea culpa!
esti superprost? ce avantaj simona conteaza cine ridica trofeul deasupra capului...eu preferam sa fi fost invers..sa fi pierdut simona in grupe unde nu conteaza si sa fi castigat finala...ca aia ramane in istorie nu o victorie intamplatoare in grupe chiar de-ar fi fost 6-0 6-0...trofeele conteaza poate nu o sa mai joace niciodata finala campioanelor desi nu as vrea sa se intample asta
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.