Alte știri din fotbal
UTA - Farul 0-0 » Egal chinuitor la Arad, dar gazdele și-au îndeplinit obiectivul: au scăpat de baraj!
2
MM Stoica l-a avertizat pe Mihai Pintilii, după ce a auzit unde ar putea ajunge: „M-ar deranja foarte tare. Să nu încerce!”
0
Înapoi în timp! 5 momente de pomină din derby-ul Dinamo- Rapid » De ce i-au trimis „câinii” o bicicletă lui Copos și cum a răspuns fostul boss din Giulești
3
E ferm înainte de Dinamo - Rapid: „E degringoladă! Acolo s-a rupt, Gâlcă nu a știut să dea cu pumnul în masă”
0
Știri din fotbal internațional
Jurnaliștii turci au găsit explicația pentru debutul dezastruos al lui Mirel Rădoi: „Practic îl aruncă în foc”
0
50 de milioane de euro pentru un jucător retrogradat din Premier League
0
Real Madrid, împotriva curentului! Dă La Liga în judecată din cauza unui protocol
0
Ca la ușa cortului! » Coechipierul lui Radu Drăgușin, reacție șocantă pe targă!
0
Lifestyle
Noul model Dacia a fost surprins pe stradă! Imagini-spion cu mașina care urmează să fie lansată
0
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
5
„O să îmi pun o poză în lenjerie și o să îmi bubuie Instagramul” » Gluma sportivei numită „cea mai frumoasă din România”
19
Motorul a zburat de sub capotă într-un accident violent pe centura din ...
Libertatea
Oligarhii lui Viktor Orban fug pe capete din țară și își transferă banii în ...
Adevărul
Triumf și tragedie: 3 povești din sportul sovietic în zilele Cernobîlului, ...
GSP SPECIAL
Cine e românca prezentă în sală în momentul atacului armat asupra ...
Libertatea
Asa e-n tenis, dar Simona a obtinut oricum mult mai mult decat si-a propus si se astepta lumea de la ea: nu numai ca a trecut de grupe cu victorie dura la Serena, dar a ajuns pana in finala, si a incheiat anul pe locul 3 mondial. Fata de anul trecut, ea a continuat sa urce in clasamentul mondial. Mai e de loc de urcat si la anul. Hai Simona!!!
Sa dovedit inca odata ca Halep a batuto pe Serena in grupe dintr-o greseala impardonabila a americancei, acuma sa vazut ca a vrut razbunarea, orikum si cu finala castigata si cu finala necastigata, Halep a ajuns locu 3 mondial si a primit si un cec frumos in jurul a 1,5 meleoane de oi_ro !!! :D
cidata intrebare simonei"felicitari pt finala si pt f multi bani castigati"..interesant
Macar am castigat la pariuri...a avut sansa ei si in acest meci in primul set la 2-1 putea sa faca 3-1 dar si-a batut joc .Eu consider ca a fost o intamplare ca a batut-o pe Serena ... s-a vazut astazi.Totusi Simona e in crestere si cred ca isi merita locul intre primele 5 din lume.
Felicitari Simona pentru turneu, pacat pentru atitudinea din acest meci! Azi nu a mers sa castige, doar s-a prezentat! Daca va reusi sa mai lucreze la mentalitate si moral, va bate pe oricine...
Da!Si iarasi Radu Banciu a avut dreptate!!Taranca asta umflata toata saptamana de presa de doi bani a pierdut fara drept de ape ,practic s-a facut de ras !!!Asta e diferenta de mentalitate de educatie dintre Serena crescuta intr-o societate civilizta si consyanteanca asta smechera care vine dintr-un mediu unde domina hotia si furtul!!!L-ati vazut pe tac- su cu fata aia de ??zici ca era Giovani Becali!!!
iar o sa zica 'I want to enjoy'. Iar ne face de ras cu engleza ei...macar daca ar pleca direct acasa la cules de ciuperci
BAIETE ,godzila le bate pe fraiere pe mana lor atata timp cat nu o alergi pe matahala este normal sa pierzi.
Locuri de munca pe timp de criza! Alternativa noastra este cea mai sigura si cea mai serioasa! Oferim din start contract legal! Oamenii au inceput déjà sa lucreze! S-au facut de déjà primele plati! Avem dovada! NU e joc piramidal si NU e MLM! Castigurile sunt garantate! 300 de dolari lunar pentru operatori online, cu 3 ore lucrate pe zi! Va expediem detalii dupa ce trimiteti mesaj cu textul la adresa de email:
toti ratatii tarii se dezlantuiesc, toti mucosii care n-au realizat nimic in viata lor si care sa taraie pe salarii de cersetori, de ce? Va spun eu, sunt atat de puturosi, rai si gelosi pe cei ce au realizat ceva, incat sunt ca niste limbrici care se agata de insuccesele altora si sa supravetuiasca si ei doar prin a fi stupizi!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.