Știri din fotbal internațional
Croația - Ghana și Panama - Anglia, meciurile decisive din grupa L de la Mondial
0
Zlatan Ibrahimovic, după controversa de la Mondial: „Au furat visul unei națiuni”
1
Salariu faraonic pentru Răzvan Lucescu la viitoarea echipă! Își depășește propriul record
0
Răvășitor! Soția fotbalistului Hector Bello a murit pentru a-și salva bebelușul la cutremurul din Venezuela: „Cum să-i explic că nu am fost acolo și nu am făcut nimic?!”
0
Lifestyle
O jurnalistă celebră și-a chemat o prietenă și s-a dezlănțuit în Ibiza: „Am uitat de mare”
1
Elizabeth Omoregie s-a îmbrăcat în tricoul naționalei favorite de la Mondial! O are alături pe iubita handbalistă
20
A postat cum susține Columbia, iar imaginile fac înconjurul internetului
1
Georgina s-a pozat doar în ... tricou pentru a sărbători live golurile lui Cristiano Ronaldo! » Fotografia devenită virală
3
Cum e viața de student în străinătate: de la cursuri aplicate la chirii de ...
Libertatea
Val de imagini false după cutremurele din Venezuela. Cum au fost induși în ...
Adevărul
Aventurile în Zimbabwe ale fostului dinamovist: „Am nimerit la o bancă ...
GSP SPECIAL
Cătălin Cherecheș, eliberat condiționat din complezența unei judecătoare, ...
Libertatea
Știi ce e culmea, face parte din secta Martorilor. Și în cursul vieții (cel puțin sportive) a încălcat o grămadă de principii ale acesteia. Falsitate pură.
Are perfectă dreptate Pennetta, această băbăciune este nebună, altfel nu-mi explic ceea ce face ea! Auzi la ăștia de la WTA, cică ”jucătoarele din ziua de astăzi nu vând ca ea”! Ce naiba ”vinde” băbăciunea asta, cazul este identic cu cel a lui Cristinel, că și ăla ”vinde”, altfel nu-mi explic.
Credeam ca am scapat de monstru ...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.