Alte știri din fotbal
Ianis Hagi, înainte de ciocnirea cu Turcia: „Ne aflăm în fața istoriei!”
2
Sepsi a spulberat-o pe Bihor » Scor de neimaginat în Voluntari - Chindia: clasamentul din play-off
7
„Domnule Lucescu, sunt președintele lui Beșiktaș!” » Apelul care a șocat Turcia
3
Jurnal GSP. Drumul spre Mondial începe pe Podul Prieteniei! Pas cu pas, la ce să te aștepți pe ruta București - Istanbul: cratere la vecini, haos la vamă, migrene la intrarea în Turcia
0
Știri din fotbal internațional
Telstar - PSV: echipa lui Dennis Man poate deveni campioană în Olanda!
0
Andrei Rațiu și ai lui au forțat în finalul disputei de pe „Camp Nou” » Portarul Barcelonei, desemnat MVP
1
Căpitanul Senegalului, dispus să facă un gest pentru a calma scandalul declanșat
0
Director sportiv al lui Dortmund părăsește echipa
0
Lifestyle
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
13
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
„Nu e deloc naiv!” » O celebră actriță face dezvăluiri despre Leo Messi: „Lumea crede că e un sfânt”
4
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Cum reduc șoferii de TIR consumul de carburant, ca să facă față ...
Libertatea
A fost Călin Georgescu agent al Securității? Stejărel Olaru: „S-a ...
Adevărul
„Crește riscul de moarte subită!” » Semnalul de alarmă pe care românii îl ...
GSP SPECIAL
Scriitorii români, întrebați despre folosirea AI în literatură. „E ca și ...
Libertatea
Tenis de calitate ,un set deosebit
Hai Simo, încă puțin și câștigi primul set.
daca ar abandona toate jucatoarele ..sa o vada si pe ea stere cu pocalul de GS chiar daca are probleme cu fiscul !
Comentati slabiciunile lui Simona cand o sa aveti si voi Ferari si o strada platita cu fortele voastre .Ma abtin sa va numesc pt s-ar anula comentariul.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
bai moderatorilor, astfel de comentarii, ce cauta pe acest ziar? ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
inca o zi rusinoasa pentru romania!
la cat de agramat esti, presupun ca tii cu mimao. e tipic. De vreo 2 3 ani, de cand s-a declara halep stelista, o atacati in continuu. hahahahahhaha.
Ce tari sunt astia de jsp.care le cara bagajele machedoni. Halep ii favorita. De.o da in bara cu vre.o no name.zic ca a fost accidentata. De ce nu intelegeti ca.fata asta sa nascut accidendata. La cap :)))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.