Alte știri din fotbal
Ioan Andone a sărit la gâtul ultrașilor lui Dinamo: „Nu înțeleg de ce e atâta scandal! Sigla nu e urâtă, hai să fim uniți”
0
Sepsi a rezolvat al treilea transfer al verii
0
Fostul sponsor al lui Dinamo, val de ironii la adresa lui Andrei Nicolescu: „Penibil. Văd un avocat care se ceartă cu probele evidente din extrasul de cont”
1
„Dacă ai fi prost, aș înțelege!” » Discursul memorabil al lui Mircea Lucescu, dezvăluit în lacrimi de Răzvan: „A închis ușa să nu ne audă mama...”
0
Știri din fotbal internațional
Eric a auzit ce plănuiește Ancelotti la Mondial și răbufnește: „Vai de capul nostru!”
0
Șurubăreli mondiale » Cum a reparat-o Deschamps pe Franța în doar 15 minute, la pauză
0
Programul meciurilor de azi de la Campionatul Mondial de Fotbal 2026! Totul despre perioada 17-28 iunie
11
Anglia - Croația, cel mai tare meci al primei etape a grupelor de la CM 2026 » Echipele probabile
0
Lifestyle
Dacia Sandero, comparată cu cel mai în vogă vehicul blindat: „Se vinde ca pâinea caldă”
0
WOW! Stadionul unde România ar fi urmat să joace peste 3 zile nu seamănă cu nimic din ce am mai văzut: imagini incredibile
4
Fiica de 23 de ani a fostului internațional vrea să dea peste cap „Insula iubirii”
0
Jeremy Clarkson, legenda „Top Gear”, a dezvăluit că are cancer: „Dacă tratamentul merge, ne vedem în sezonul 6. Dacă nu, nu”
0
Românii pleacă din Spania cu miile. Marius s-a întors acasă, are trei ...
Libertatea
Micile obiceiuri care îți pot aduce mii de euro în plus la pensie. Ce fac ...
Adevărul
Barca Academy România, afacere de stat: șeful ANS, Bogdan Matei, și ...
GSP SPECIAL
Mașini scoase din uz în loc de utilaje din fonduri UE. Ce a rămas din ...
Libertatea
Categoric! Un mic detaliu, se intampla doar in perioada primaverii, cand pretendentul la tron lipseste. Si sincer mi se pare si foarte neinspirat din punct de vedere strategic, sa te omori pe 4 turnee pe zgura inainte de Roland-Garros... si apoi se plange ca el fata de Federer joaca 35 de turnee pe an. O fi o prostie sa te mai si menajezi, poate de-aia Federer nu prea a avut accidentari la viata lui, pe cand Nadal a avut cateva bune, iar Murray si Djokovic par a se afla in riscul de a nici nu mai reveni la un nivel obisnuit.
Lumi!Nu-l mai lauda atata ca-l deochi!Si dupa aia *** si iar lipseste vreo doi ani pana ii ***,sa nu mai cada pe sub masa ca data trecuta!!!!Tu stai linistita ***,ca nu e de tine balciul asta!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Rafael Nadal cel mai bun, regele tuturor!!! Felicitări
Mai ales cand da de Federer, ultimele rezultate directe o arata. Chiar si titlurile de GS probabil.
Se pare ca este de neoprit pe orice suprafața ! Dr. Fuentes sa trăiască !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.