Alte știri din fotbal
Radu Miruță, o nouă reacție cu privire la promovarea Stelei: „Ministerul nu mai acceptă ca unii să-și facă combinații pe la Steaua!”
0
Clubul din Superliga a scăpat de interdicția la transferuri, chiar înainte de startul sezonului!
2
Steaua a dat răspunsul: ce se întâmplă cu Florin Talpan » „În urmă cu aproape două săptămâni...”
8
E gata! Kennedy Boateng și-a găsit echipă, după despărțirea de Dinamo
0
Știri din fotbal internațional
Chiar în ziua primei semifinale de la CM 2026, cea mai importantă publicație din Argentina a scris despre meciul României de la Mondial
0
Horațiu Moldovan a fost prezentat la noua echipă: „Bine ai venit în Orașul Sfânt!”
0
Balogun rupe tăcerea, după scandalul de la Mondial și intervenția lui Donald Trump: „Am realizat asta, era prea mult zgomot”
1
Edward Iordănescu, despre cine va ajunge în finala Mondialului: „Să rămână lucid în momentele-cheie”
0
Lifestyle
Apariția din loja Simonei Halep care i-a frapat pe englezi: „Și-a lăsat mască fanii”
8
Ce mănâncă Shakira la 49 de ani » Antrenoarea ei de fitness i-a dezvăluit secretele
1
Abia s-a despărțit de iubita influencer și Barcelona vrea să-l vândă acum dintr-un motiv stânjenitor
1
Internaționalul şi-a oficializat relaţia cu Zoe! Escapadă în Turcia
1
Nicușor Dan, noi detalii despre negocierile cu partidele pentru a trece de ...
Libertatea
Atac spectaculos în Marea Neagră. Ucrainenii au scufundat nava rusă ...
Adevărul
Românca angajată ca specialist la PSG, dezvăluiri de impact din ...
GSP SPECIAL
LIVE TEXT | Franța – Spania, semifinale Cupa Mondială 2026, de la ora ...
Libertatea
Da, era şi tac-tu sub masă, lua masa în genunchi.
Ma mir ca nu te baneaza astia, daca nu pentru comentariile absolut penibile, macar pentru poza de la profil... Plimba ursu'!
completare daca halepa iese dupa un tur si apoi se uita la televizor ea ia si ceva banuti pe cita vreme tu ramii si cu datu banilor la abonamentu de la cablu si cu privitu la televizor deci avantaj halep c asa i in tenis vorba lu toma caragiu
frumos din partea ei ,nu se da rotunda cine e ea, dar ar fi bine sa invete ceva din esecul de la USO vazand in primul rand amerecancele din sferturi care au practicat un tenis la cote inalte cu ambitii nemasurate ,adica asa cum ar trebui sa faca si ea . Succes Simona nu te lasa le ele.
Sa nu uite toti cei care o denigreaza pe Simona ca aceasta este pe locul 2 in Road to Singapore. Si asta in conditiile in care a disputat 2 turnee in minus fata de majoritatea celor din top 10.
Vrei sa faca schimbare de sex? Prostalaule!
impotriva a venit cu amantul?
asa cum faci tu cind mai cistiga sau joaca finala unui turneu nu?spre deosebire de ia chiar daca dupa un tur vede restu turneulu la televizor pe cita vreme tu ce faci?te uiti ca prostu si mai si platesti abonamentu la cablu
Macar la televizor sa vada si ea cum se cistiga un turneu...
poate ca Simona a vazut ceea ce ii lipseste..doar poate...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.