Comentarii (181)
ciuleavvictorms
ciuleavvictorms  •  23 Aprilie 2017, 23:56
Postat de catalynn pe 23 Aprilie 2017, 17:45

Nu stiu ce sa zic, Irina are probleme fizice de ceva timp, insa saraca strange din dinti si incearca sa mearga mai departe. Am mai vazut si in trecut cu aceleasi grimase, dar ca si azi a dus meciul pana la capat. Daca era ceva cu adevarat grav, nu ar fi riscat sa intre nici azi. Oricum clovnul lui jjjiji mi-a stricat absolut orice chef de tenis, de asta nici nu am mai comentat, am preferat sa savurez victoria Simonei doar in formul meu interior :-)))) Felicitari fetelor pt victorie si bafta la turneele individuale!

***

597667370336981
Kitty Mace  •  23 Aprilie 2017, 21:20

Felicitari fetelor noastre! Mi-a placut hora de final, bravo! O zi buna pt. sportul romanesc, medalii la gimnastica, succes la tenis. bravo!!

danut1971
danut1971  •  23 Aprilie 2017, 19:48

bravo fetelor! felicitari! simona a zdrobito pe plangacioasa avruc monta

catalynn
catalynn  •  23 Aprilie 2017, 17:45
Postat de timm pe 23 Aprilie 2017, 16:27

@catalynn ai vazut, Begu, saraca ce transirata era?Parca erau 40 de grade afara. Chiar mi-a fost frica, ca nu termina meciul.

timm  •  23 Aprilie 2017, 16:32

Mda. Sorana dupa primul set le-a tinut un discurs plus sfaturi. Setul 2 scor 6-1 pentru noi. Bun capitan nejucator Sorana.