Comentarii (12)
wowmashha
wowmashha  •  15 Aprilie 2016, 12:04

halep e vai mama ei . strica imaginea tuturor . cred ca se oftica ca nu si-a pus rokia aia cu .,,,, care se ducea la cules de ciuperci . sa inceapa distractia .... prostul nostru de serviciua alias capalynn este asteptat la interval .

daweroirl
daweroirl  •  15 Aprilie 2016, 11:52

nici nu era greu ,nemtoaicele ,in general ,sunt frumoase ca o zi de luni !

Comentează