Alte știri din fotbal
Adrian Mititelu s-a convins: „El e cel mai mare trădător din istoria Craiovei!”
0
U Cluj - FC Argeș, meci de totul sau nimic pentru play-off-ul Superligii » Echipele probabile + cele mai tari cote
0
Apropiatul lui Alibec dezvăluie adevăratul motiv al rupturii dintre atacant și FCSB
3
Hermannstadt - Rapid, în etapa #25 din Superliga » Echipe probabile + cele mai tari cote
0
Știri din fotbal internațional
Arsenal a bătut tot în Liga Campionilor, însă rivalele din Premier League au încasat mai mulți bani
0
Mercato s-a încheiat în Top 5 campionate din Europa » Achiziții de 1 miliard €. Cele mai tari transferuri în 2026
0
Francezii sunt scandalizați de declarațiile sexiste ale legendarului Guy Roux
1
Ionuț Radu i-a impresionat pe jurnaliștii de la Marca: „Ce ambițios!”
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Bogdan Cozma, coordonator de programe Black Sea Trust: „România nu poate ...
Libertatea
Banii primiți de România din SAFE vor ajunge în Franța și Germania: „Din ...
Adevărul
Fostul arbitru din Liga 1 spune că a „zguduit” Bursa de Valori: „Am o avere ...
GSP SPECIAL
Cine este Andrei Gabriel Benghea Mălăieș, românul cu 11 venituri pe lună: ...
Libertatea
Un meci admirabil. Felicitari castigatoarei, toata dragostea si pretuirea pentru Simona! Este doar prima finala ge Grand Slam jucata, o sa mai fie destule, sper castigatoare.
perfect zis.
Tine bine de _)_ si du-te in anonimat. Esti ori senil ori de-a dreptul prost. Nu ai dat nici un argument si pot sa te contrazic cu cel putin 3 argumente valabile dar mi-e lene. Hai du-te la nani poate ai un moment de luciditate cand te trezesti. Succes mai departe Simona si multumim pentru finala.
E prematur, n-are nici 23 de ani impliniti. Sanse vor mai fi, se mai retrag altele, acum e destul de usor sa ajungi intr-un sfert tinand cont de locul mondial. Serva ei este buna, vezi ce spune Serena despre serva ei! Trebuie sa si-o mai perfectioneze, anul trecut dadea multi asi. Poate ca pe zgura nu o ajuta serva foarte mult. Desi una ca Sharapova pare mai buna pe ciment, sa stii ca pe ciment are tendinta de a scoate mingile mai mult in afara si are probleme mai mari la serviciu, iar Simona este mai buna la serva acolo.
Cel mai mare club Comunist. Simbolul comunismului roman, jucaria sportiva a fam. Ceausescu. Iertam, dar nu uitam!
aiurea in tramvai amigo. simona va urca mereu, va ajunge no uno mondial si va castiga minim 5 turnee de GS in urmatorii 5-6 ani.
FELICITARI SIMONA HALEP !!! REALA CAMPIOANA A French Open'ului !
Multumim ambelor protagoniste pentru spectacolul oferit,gratuland pe aceasta cale,efortul d-rei Sjarapova intru izbanda,respectiv,indarjirea d-rei Halep de care a dat dovada,pana-n ultimul moment.:)
Simono, esti IMENSA micutzo! bravo!
Ar trebui data o lege prin care toti stelistii de mici sa castige direct trofeul doar prin prezentare. Long Live mother Russia!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.