Alte știri din fotbal
Trei plecări dintr-un foc la Corvinul, inclusiv fostul fotbalist de la FCSB: „Mulțumim!”
1
Jucătorul U21 care i-a fost propus lui Gigi Becali: „Bani mulți! Îți dai seama, că dacă aude finul...”
0
Mihnea Motoc a fost propus la MApN » Ce spunea în urmă cu 10 ani: „Am fost pe aceeaşi lungime de undă. Şi noi, şi cei de la clubul Steaua, prin vocea lui Gigi Becali!”
0
Președintele echipei care a retrogradat în Liga 2 a dezvăluit bugetul pentru următorul sezon: „Noi nu abandonăm lupta!”
0
Știri din fotbal internațional
Lionel Scaloni recunoaște înainte de Mondial: „Messi? E inutil să spun că eu decid, îl voi întreba mereu”
0
Transferul de 50 de milioane de euro, în pericol din cauza unei cerințe bizare
0
Ce decizie a luat clubul în legătură cu cel mai tânăr antrenor din Serie A
0
Cristi Chivu a ieșit de la negocieri după 4 ore » Este așteptat anunțul oficial
6
Lifestyle
Aflat în Bali, Daniel Bîrligea a cerut-o în căsătorie pe Antonia: „Cel mai categoric «da» din viața mea”
5
Avocatul familiei confirmă: „Thomas Muller și Lisa au divorțat”
1
Fiica marelui Roy Keane s-a căsătorit cu fotbalistul lansat de rivală
0
Maria Sharapova a apărut pe neașteptate la Roland Garros și a provocat un delir total: „Turneul e mai frumos când este ea aici”
4
Polițiștii au adus o mașină de numărat bani acasă la Cristian Pomohaci și ...
Libertatea
Sticlele vor fi interzise pe stadioanele care găzduiesc meciurile ...
Adevărul
„Cum spun italienii...” » Sportiva de la Consulat a folosit o expresie ...
GSP SPECIAL
Selly, interviu integral la 55 de întrebări – powered by Libertatea: „E în ...
Libertatea
Din fericire, postez comentariile pe un alt site unde sunt numai comentarii civilizate si strict-on topic laudand evolutia extraordinara a Simonei si vizualizandu-i meciurile. Ma astept la jigniri/injurii dupa ce am postat mai devreme pentru ca romanii sunt din pacate mult involuati si nu stiu cum sa se sprijine si sa se uneasca nici macar atunci cand o compatrioata le da sperante ca ar putea fi mai buni. Revenind la topic, am urmarit meciul pe un site unde comentatori erau o tipa fana inversunata Kirilenko si un comentator fan Halep (amandoi britanici) si m-a uns la inima faptul ca tipa a ramas interzisa efectiv la evolutia iubitei noastre Simona. BV SIMO!!! Astept cu mare DRAG SEMIFINALA!!
Ai de ce sa-ti para rau...Comentariul tău...
M-am uitat si eu la comentarii si sunt pe deplin dezgustat...ce mai poate fi zis cand 80% din comentarii sunt atacuri intre stelisti si dinamovisti (in mare parte) poate datorita faptului ca stelistii sunt semintzari de la coltul blocului extrem de aroganti si cred ca pot invinge realul sau barcelona la scor iar dinamovistii sunt frustrati ca Dinamo nu a mai facut un transfer de ani de zile. Trecand peste faptul ca indobitocirea populatiei de catre chior a avut un succes nebun, aceasta este o stire relevand faptul ca avem o jucatoare mai mult decat exceptionala la tenis, si ma asteptam sa o incurajati, sa aratati ca aveti o incredere mare in ea, nu decurgand la jigniri. BRAVO SIMONA!!!
Fantastic ! Fenomenal ! Nu cred ca a mai existat vreo românca sa câstige de asemenea maniera la jucatoare de top .
Bravo Simona, victorie de senzatie!
Dar poti sa fii chirurg plastic si sa operezi oameni care au avut accidente si nu au ce face.Ai o meserie buna pt ca faci bine oamenilor.Medicul trebuie sa fie intotdeauna un om care iubeste oamenii.Daca nu,parca nu esti medic.Respect aceasta profesie plina de umanitate!
Senzational! Bravo Simona! Esti fata noastra de aur! De o vreme astept fiecare meci al tau cu sufletul la gura! Exact ca atunci, cu ani in urma cind juca marele-inegalabilul-Ilie Nastase! Sanatate iti doresc tie familie si celor apropiati si multe, multe succese!Respect!
Acum inteleg!De aici vine inversunarea ta!Daca toti ar spune ce spun eu,tu ti-ai pierde obiectul muncii!
Acum m-ai facut si cu rasa monahala!Hai ca exagerati de-a binelea!Hai sa incheiem cu asta ca nu suntem niste femei barfitoare care nu au ce face la ora asta!
Trebuie sa ajunga in finala ca sa intre in top 10...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.